Произведено в България

  • 1 138
  • 11
Този петък започва изложението "Произведено в България". Знаете ли дали ще участват фирми за бебешки (не детски) дрехи? Обикновено е голяма навалица и не ми се ходи, ако до сега не са се включвали Сали, Захи, Вис ВИталис и т.н.
Виж целия пост
# 1
Тези които ти изброяваш никога не са участвали в това изложение. По щандовете можеш да намериш техни неща, но представени от други фирми. На "Произведено.." със сигурност участва Стеда и цяла поредица трикотажни фирми, които са абсолютно неизвестни, но има готини неща. Но ако се дигнеш до изложението Захи са ти точно на две крачки.
Виж целия пост
# 2
къде?
Виж целия пост
# 3
Ами точния адрес е ул. Бигла 4. Това е на ъгъла на бул. Дж. Баучър и бул. Черни връх.
Виж целия пост
# 4
Благодаря! Сигурно ще се разходя и до изложението.
Виж целия пост
# 5
Някой разгледа ли го вече? Нещо интересно?
Виж целия пост
# 6
То започва от днес, нали?
Виж целия пост
# 7
Да,аз ходих и съм просто разочарована.За детето не купих нищо,всъщност изобщо нищо не купих.Мнението ми е че почити всички фирми си чистят залежалата стока от складовете
Виж целия пост
# 8
И аз вчера ходих. Отдавна не бях виждала толкова боклуци събрани на едно място. Детски дрешки имаше на няколко неизвестни фирми. Всички предлагаха еднотипни ватирани блузки, които не изглеждаха много качествени. За дамските неща направо нямам думи. Сякаш си чистеха складовете от застояла стока, която отдавна е демоде. Затова пък бяха надули цените строхотно. Видях неща, които съм срещала на двойно по -  ниски цени по магазините. Явно, че у нас търговците са на принципа "Ден година храни" и преди Коледа вдигат цените на всичко. Решила съм тази година да напазарувам само най - необходимото за подаръци, а за семейстото си ще пазарувам след Нова година.
Виж целия пост
# 9
А на Капчица бидяхте ли обувки?
Виж целия пост
# 10
Мисля, че нямаше на Капчица, но може и да не съм ги видяла.
Виж целия пост
# 11
Да,аз ходих и съм просто разочарована.За детето не купих нищо,всъщност изобщо нищо не купих.Мнението ми е че почити всички фирми си чистят залежалата стока от складовете
ФАКТ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия