Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 105
  • 189
Здравейте,интересува ме има ли някой това чудо и глади ли наистина,защото мой познат консултант от техномаркет ми каза,че са я пробвали на техните служебни ризи и нямало домакиня,която така да може да глади-само ръбове не можела да прави,ама то и аз не мога Simple Smile.
Искам обаче и други мнения,защото парите са много.
Виж целия пост
# 1
Моята е Аристон за 700 лв. Доволна съм. Ако извадя дрехите веднага дори не се налага да ги гладя. Само изпъвам и сгъвам. В Технополис ни казаха, че Електролукс е излишно скъпа и няма смисъл да я взимаме.
Ти си прецени дали имате много дрехи, които се налага да бъдат перфектно изгладени и дали си заслужава парите. Според мен е излишно чак толкова скъпа.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,интересува ме има ли някой това чудо и глади ли наистина,защото мой познат консултант от техномаркет ми каза,че са я пробвали на техните служебни ризи и нямало домакиня,която така да може да глади-само ръбове не можела да прави,ама то и аз не мога Simple Smile.
Искам обаче и други мнения,защото парите са много.

Утре отивам да си докарам моята, че нямаха в наличност до сега. Ще пиша веднага щом изсуши и изглади.   Laughing
Виж целия пост
# 3
И аз се бях засилила да я купувам, но управителят на магазина (познат) каза, че не е качествена. С интерес ще следя отзивите, макар и да купих вече.

Между другото бях хвърлила око и на индукционния им плот без обособени котлони.  Peace
Виж целия пост
# 4
 Е добре де , никой ли е гладил и сушил с това чудо, много съм мераклийка ама без да имам поне няколко мнения даже няма и да мисля... звучи доста нереално да глади..аз ползвам сушилня Канди , но ще се местим на ново място и съм в чуденка
Все по веднъж сте изгладили кажете заслужава ли си?
Виж целия пост
# 5
Аз имам такова чудо, но се води AEG, но май Electrolux се прави в техните заводи или аз бъркам.... newsm78...
Виж целия пост
# 6
То моето мнение е малко "казал-рекъл", но все пак да споделя - приятелката ми си взе тази сушилня и е доволна. Само че дрехите не се напъхват направо като ги извадиш от пералнята, а ги сгъваш и слагаш по малко. Това е начина да постигнеш добър резултат. Не съм я разпитвала повече, тъй като не ми предстои покупка на сушилня засега. Но ако искаш ще разпитам повече.
А AEG май купи Electrolux  Thinking
Виж целия пост
# 7
 Няма значение ,те май  AEG и Electrolux са под една шапка, ама не това важно , ако трябваше сега да избираш как би постъпила, би ли си го купила пак или не.. демек доворна ли си, върши ли си работата, заслужава ли си парите... давай подробности...
Виж целия пост
# 8
Мисля, че става въпрос за един и същи уред, тъй като в магазина имаше само 2 с такава цена (с разлика 100лв.) и сега я огледах и  видях, че под надписа AEG има и надпис Electrolux  Rolling Eyes
Лично аз бих си купила същата сушилня и никоя друга  Naughty , доволна съм много, върши точно това, което съм очаквала, не сгъвам нищо и директно от пералнята натъпквам всичко в сушилнята  Peace . Има програми от 1кг до 7кг. пране. Това беше единственият ми критерий, по който избирах уреда, а именно с възможно най-големият барабан, точно за да не суша на два пъти, а пералнята пък ми е за 6кг. Преценявам и избирам програмите според прането - материя, дебелина и количество. Има всевъзможни програми и опции, не намачква и откакто я имам почти не гладя, само лен и няколко нещана мен и детето. Почиства се много елементарно и бързо. Аз не съжалявам за нито лев от цената, която трябваше да платя, за да я имам. Досега не съм ползвала домакински уред, немско произодство, и за мен има огромна разлика  Peace
Виж целия пост
# 9
ако си готова да хвърлиш толкоз пари  #Crazy за сушилня, то купи си Miele.
В пъти ще е по-добро от Електролукс-а.
Виж целия пост
# 10
Следя темата, но така и не разбрах някой има ли го това чудо и да сподели подробно глади ли?
Виж целия пост
# 11
 Да ви кажа момичета аз сега ползвам Канди проста кондензационен тип с механично управление и пак не гладя, е естествено ризите на мъжа ми дирекно пращам на хем чистене, щото те без гладене не могат , а аз съм вързана в ръцете с това гладене особено ако трябва да е прецизно, та за това ми беше интересно, така или иначе ще се местим и ще си купувам нова, ако става за ризи и ще спестя от хим чистене, бих помислила, ама ако само ги вади гладки и за ризи XXL няма смисъл.. то и по- простия вариант си заслужава
 Та така, айде още някой да каже глади ли или ги вади гладки..това са различни неща
Виж целия пост
# 12
Не съвсем по темата, но за мразещите гладенето - изпробвано решение

http://www.technikzuhause.de/News.5+M5b832a3b890.0.html

Е. прането не се глади само, но за максимално кратко време изглаждам огромни количества - трима мъже и аз в къщи и всеки ден по една пералня си е сериозно занимание.
Иначе аз леко се съмнявам, че и най добрата сушилня ще "изглади" нещо, но може и да не съм права.
Виж целия пост
# 13
mds, разкажи повече звучи сурер интересно, за първи път чувам за такова чудо, в какви пари влиза горе долу, всичко ли гладиш с него.. хвърли бомбата дай са повече инфо.. хехе
Нищо ,че не е по темата
Виж целия пост
# 14
ако си готова да хвърлиш толкоз пари  #Crazy за сушилня, то купи си Miele.
В пъти ще е по-добро от Електролукс-а.

Аз бях готова да дам толкова пари, но ги дадох за AEG, защото Miele бяха почти толкова, но в евро  Shocked . А аз съм върл фен на Miele....ах...как искам всичко в кухнята да е от тях...за мен това е най-доброто, но са скъпи, мамка му #Cussing out!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия