Сироп за кашлица при бронхит у дете

  • 3 704
  • 4
Детето ми е на 2,2 год. Болен е от бронхит. Пие Зинат и Еуреспал, но вече 5-ти ден кашлицата не му минава, даже забелязвам, че започнаднес да кашля повече. Сутринта бяхме на контролен преглед и два пъти казах на педиатърката, че не съм доволна от Еуреспала, но тя настоява да продължим. Затова ви моля да ми препоръчате друг подобно действащ сироп за кашлица.
Виж целия пост
# 1
Със същата диагноза бяхме.Вчера ни свърши АБ,а сиропа беше АСС кидс.
Виж целия пост
# 2
За мен е добро отхрачващо сиропче.  Разширява бронхите и има противовъзпалителен ефект.  По добре не го сменяй!  Peace
Давай си го 10-на дни или поне докато кашля детенцето. Наистина е възможно да се е разкашляло детенцето ти повече, но това е отхрачващия ефект на Еуреспала!  Peace
П.П. Между другото, давай му да пие повече водичка!
Виж целия пост
# 3
Със сиропчето моето Педи ми назначаваше да му давам и два пъти по 6 капки финистил, за да не кашли толкова  Naughty Успокоява  Rolling Eyes Можеш спокойно да му даваш около 10 дни от тях , те са и противоалергични  newsm78 И ще видиш , че ще намалее кашлицата, но въпреки всичко се консултирай с Педито си Naughty Успех и скорошно оздравяване  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Виж, по принцип е нормално да започне да кашля повече от отхрачващия сироп, но ако още два дни кашлицата се засилва, може да прави спазъм - т.е. кашля много по-често и почти се задушава от влажната кашлица, кашля продължително, а като спи, се буди от кашлянето (синът ми направи такъм като беше на 1г 11м, пак с бранхит беше, та му дадоха Вентолин, за да намалее кашлицата).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия