НОЕМВРИйско бебе ще загука, Дядо Коледа с подаръците щом почука!

  • 11 069
  • 292
# 225
Катерино, честита ви месечинка! Да ти е живо и здраво момиченцето и да цъфти като нежна роза!
Виж целия пост
# 226
Цеци и Дес-и вие все по-рядко се включвате Crossing Arms
Виж целия пост
# 227
Честита месечинка на сладката Нели!   bouquet

Честит рожден ден на татито на Данчето! Данче, и добре да си прекарате довечера с новото бельо  Laughing
Виж целия пост
# 228
Ооооох Сладурче, верно е това, което казваш, но е временно, надявам се. Днес особено направо са ми потънали гемиите....какво да ви разправям и да ви занимавам с мен...ще чакам да ми мине. Надявам се утрешният празник да ми пооправи настроението, защото винаги ми е бил най-щастливия ден в годината.  Но от две години, откакто баща ми не е сред нас, подобни семейни празници мъничко ме натъжават. Надявам се Василия, която е кръстена на него, да запълни липсата, вярвам, че ще е така...

Сега отивам да редя капамата за утре....  chef
Виж целия пост
# 229
Maмита я си изтеглете по един късмет;http://www.banici.net/
Виж целия пост
# 230
Цеце една  Hug от мен.
А ти каква капама за утре, бре  Thinking Нали постно се готви.

Какво ще сготвите за утре?    chef Дайте да открадна идеи Crazy
Мисля да сложа на масата леща, пълнени чушки с ориз+праз+маслини, зелеви сърмички, праз с домати, хайвер от чесън, тиквеник, питка, ядки, плодове, ошав, пуканки

Лили, мерси за баничката, на мен ми се падна късмет и понеже съм лакома, ще си изтегля на ЧНГ, когато и аз правя баничка с късмети Sunglasses
Виж целия пост
# 231
Диана Т,ти го мислиш какво да сложиш на трапезата,а аз се чудя какво ще ям,защото заради кърмата не ям нито боб,ни зеле,ни нищо.Май ще ръфам пържени картофи.....
Виж целия пост
# 232
гледам за Бъдни вечер се стягате Simple Smile аз ще си правя пас свеки нали е тука да я видим какви ще ги изкърши

днес с мойто моме си направихме една разходчица от час и нещо,  1stroller количката ни върви като снегорин с нея проблеми няма само дето аз се пързалям, ама като неуспях да си купя ботуши така ще, аз докато се наканя и ще мине зимата и а както често излизам Simple Smile
свекито като разбра че ще се извеждаме и се изправиха косите, как в това студено време детето навън и т.н. Simple Smile ама ако си мисли че има кои да я слуша жестоко се лъже, опаковах си детето и хайде. Т навън беше 7-8 градуса, не е чак толкова голям студ и слънце пече.
Виж целия пост
# 233
Ех, Моме...вярно е малко кофти диетата. Но може да хапнеш такива чушки, не зелеви, а лозови сърмички, картофена салата, тиквеник...има какво. Аз покрай малкия съм спец в приготвянето на диетични храни от 4-5 продукта  Mr. Green
Правиш списък на храните, които можеш да ядеш и започваш да ги комбинираш с плюсчета Mr. Green Все едно и също ядеш, но поне са различни вкусове. Crazy

Рени, блазя ти. Тук е такъв студ днес, че едвам се престраших да отида да напазарувам Whistling
Виж целия пост
# 234
Привет от мен!

Честити месичинки на всички бебоци, които празнуват! Hug

Ние вчера си направихме питката, както я разбираме ние, без много, много да се вживяваме в традиции и повели Wink хапнахме, пийнаХА гостите (мама само си близна от уискито... Tired), всички много се радваха на Мона, тя получи много подаръци и се държа просто прелестно.Утре ще кача снимки.Реално 40те са ни утре, та утре ще ида на църква.Арабела, ще ходя сама.Не ми се рискува да мъкна Симона в претъпканите църкви...

Гледам доста от вас са купили активни гимнастики.И аз ще вземам за мъничето, днес ги гледах ама се чудя каква точно newsm78

Утре на Бъдни вечер и аз ще се облизвам само като гладен котарак... Tired ми то нищо не може да си хапнем... Confused Ама, нейсе, ще се нама'ам с бобец лятото  Mr. Green сега в името на мира и тишината и аз ще ръбам картошки и оризец... Whistling

Целувки! Heart Eyes
Виж целия пост
# 235
вярно като стана дума за активните гимнастики - то имало много видове и аз реших такова да и вземем, но нещо немога да се ориентирам каква да бъде точно, ползващите могад да дадат насоки Simple Smile
Виж целия пост
# 236
zdraveite mami,dnes nie napravihme 40 dni i vodihme beb4o na carkva da mu pro4etat molitvi4ka, be6e mnogo poslu6en samo vednaj izmranka.Ve4e e 4ovek sred horata.
Des zapi6i me - 4 dekemvri strelec
Виж целия пост
# 237
Sad помагайте
беба за втори път пълни памперса с аки, което ми прилича на разстройство, защото като и махна пампито имам чувството че не е акала а направо го е изпишкала, малко съм в приетеснение от какво може да е ?? Тя си е както винаги спокойна, спи си нормално, хапва си, е тук има малко зор защото не иска винаги да си изяжда 120мл. , но дали може увеличаването на млякото да е причина за рядкото аки. Да уточня тя ака по 1 път на ден и преди акаше така разликата е само в консистенцията.
Виж целия пост
# 238
Ох да се запиша и аз днес..........
Нещо не ми е пишешщо тези дни Tired
Честито на всички порастнали с още един месец бебочета! Hug

Мойта Християна се беше позапекла милата 3 дни не ака и пъшкаше и се напъваше яко.Това се получи от грешки в моето меню.Взех спешни мерки и детето веднага се оправи,та вече ще внимавам Embarassed Blush Днес купих и чая Блевит Л,ама засега няма да го давам слава богу Wink
Днес оставих Хриската за почти цял ден водихме кака и на РД на едно наборче.Та малката се е представила блестящо,папкала спинкала та чак докато се прибрахме в 8 часа Grinning Имам си едно прелестно бебче,немога да и се нарадвам Heart Eyes

Катеринке,я обясни мила къде се намира тоя Джъмбо.Ние днес се поогледахме с тати и с подвити опашлета се прибрахме защото не го открихме Sick

Лека нощ на всички и приятна подготовка за празника Hug
Виж целия пост
# 239
renyto дали наистина е разстройство newsm78 може просто да е по-редичко,защото,ако е разстройство май трябва да е по-честичко? дано другите се включат компетентно..
Цеци,я ги разкарай по-бързичко тия настроения-я какви хубави празници идват Hug
то и на мен ми е смотано по разни други семейни и лични причини,ама като погледна елхата и ми става едно хубаво Flutter,нищо,че не е голяма Simple Smile
И Дес дано се включи малко да драсне някой ред,mergi и тя се губи по тъча Thinking...
Ние до одеве се приспивахме-да видим докога ще "спи" Rolling Eyes сетих се за ladybebi-не знам дали още ни чете,но ако е така
ladybebi,желая ти прекрасна Коледа и вълшебна Нова Година,две чертички и със здраво и хубаво бебче да празнуваш догодина Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия