Дойка-бихте ли ползвали този вариант?

  • 4 959
  • 115
Бихте ли дали на детето си кърма от друга жена, ако поради някакви обстоятелства не можете да кърмите? А вие бихте ли станали дойка? Интересено ще ми е да разбера мнението ви по въпроса.
Виж целия пост
# 1
Аз съм била хранена от дойка. Първоначално са взимали мляко от млечна банка, но след това се е намерила жена, от която директно са взимали мляко. )) И на която съм много благодарна. )
Виж целия пост
# 2
Не мога да си представя чуждо дете на гърдите ми. Кърма имам много, фризера е пълен, бих я дала всичката на друго бебе.
Но от чужда жена не бих взела кърма за моето бебе.  Sad
Виж целия пост
# 3
и аз не бих дала моето бебе да бъде хранено с друга естествена храна, освен моята. Особено ако нямам идея от къде идва.
Виж целия пост
# 4
Да,бих ползвала.Попитах даже в банката за майчина кърма,но там ми казаха,че дават с предимство на алергични и болни деца.
Виж целия пост
# 5
да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace
Виж целия пост
# 6
аз лично не
Виж целия пост
# 7
може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна
Виж целия пост
# 8
да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace

 newsm10
Виж целия пост
# 9
Не, не бих дала на детето си чужда кърма. Peace
Виж целия пост
# 10
Предпочитам АМ. Не бих опитала този начин, притесненията ми са от към хигиенна гледна точка и здравословно състояние на кърмещата.
Виж целия пост
# 11
Не,бих се доверила на АМ.
Виж целия пост
# 12
И аз предпочитам АМ
Виж целия пост
# 13
може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна

Peace
Виж целия пост
# 14
Не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия