завивките ни пречат да спим

  • 1 311
  • 25
за завиването нощно време искам да питам.пробвах в чувал,чаршавче през кръста,юрганче и кво ли не-нестава а е зима вече!!!има ли някои който се е справил с тоя проблем?на 11 месеца е а като го завивам се буди.
Виж целия пост
# 1
Ако е топло у вас, защо не пробваш с по-дебела пижамка  Laughing
Виж целия пост
# 2
Синът ми неперекъснато се отвива, ни спи в чувал, коагто се събудя го завивам, но понякога спи и отвид. Просто не понася да му е топло.
Виж целия пост
# 3
Реших този проблем като го обличам по-добре и не го завивам до горе, за да не се дразни.
Виж целия пост
# 4
Обличам го с памучна пижамка, отдолу е с боди-потник и спи отвит на 23 градуса.
Виж целия пост
# 5
И аз обличам ватирана нощничка, а последните дни бельото и е блузка с дълъг ръкав.Вечер Т пада до 20 градуса,а тя не спи повече от 5 минути завита.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми е "скарана" със завиването от малка, просто слагам ватирана нощничка и си спи отвита, ако се събудя по някое време я завивам но след 5 мин. всичко пак е изритано Laughing, спим на 24-25 гр. и мисля че това не е проблем Peace
Виж целия пост
# 7
 Сина ми също не може да спи със завивка. Обличам му дебела пижама или памучна с боди отдолу.
Виж целия пост
# 8
Калоян е същият. Обличам го с дебело боди с дълъг ръкав, по-дабала пижамка и чорапки на крачетата и спи отвит. Вкъщи е 22-23 градуса. 
Виж целия пост
# 9
Дияна винаги се е отвивала само ако в стаята е по-топло.
По едно време като по-малка беше луднала на тема завиване, настиване, ужас, искаше под пижамата да спи с дебел зимен чорапогащник и т.н.
Виж целия пост
# 10
Явно не сме само ние така Laughing.Спи с дебело боди ,чорапогащник,отгоре ватирана ватирана пижамка.Температурата в къщи е окло 25гр.
Виж целия пост
# 11
Реших този проблем като го обличам по-добре и не го завивам до горе, за да не се дразни.
Peace
Виж целия пост
# 12
Реших този проблем като го обличам по-добре и не го завивам до горе, за да не се дразни.
Peace
Peace
Виж целия пост
# 13
Какво значи,че си пробвала с чувал?Моята голяма дъщеря до 3г. спа с чувалче и сега малките също спят така.
Виж целия пост
# 14
Т нощем трябва да е осезаемо по-ниска от дневната. Сина ми също не спеше много завит когато беше по-топло. Сега намалявам парното и си спи завит без проблем. Чувал също ползваме, много е удобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия