Условия за прием в детските заведения в София 2008-2009г IIра част

  • 21 631
  • 642
# 150
В новините по БТВ в 19.00 часа казаха, че няма нужда да се ходи. Молбите нямало да важат. Wink
 Т.е. така е, както си знаем, че ще е...
Виж целия пост
# 151
Много се извинявам (може да е споменато), до колкото разбрах, записването за яслена група, която е към детска градина, става по интернет на 4-ти, а (само) за ясла - утре на място?  newsm78 Или пак не съм разбрала  Close Благодаря!  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 152
Следя темата и се надявам с ваша помощ да не пропусна важен момент, касаещ приема  Peace
Виж целия пост
# 153
Много се извинявам (може да е споменато), до колкото разбрах, записването за яслена група, която е към детска градина, става по интернет на 4-ти, а (само) за ясла - утре на място?  newsm78 Или пак не съм разбрала  Close Благодаря!  Peace   bouquet
И аз това исках да питам, че тези от БТВ нещо ме объркаха, ама ме беше леко срам Embarassed, то не че не съм руса....
Виж целия пост
# 154
В новините по БТВ в 19.00 часа казаха, че няма нужда да се ходи. Молбите нямало да важат. Wink
 Т.е. така е, както си знаем, че ще е...
Целувка имаш от мене за това инфо.  bouquet
Отивам да си налея една чаша червено вино, дано ми спре бурята в носа. ooooh!
Виж целия пост
# 155
"12)системата важи само за ОДЗ-та и ЦДГ-та, за заведения , които са само ясли си важи стария ред"
Това май отговаря на въпроса ми, значи утре рано (6.30- 7.00) ще се зъзне пред яслата..   #2gunfire  Crazy  Mr. Green за Хиподрума става въпрос, някой случайно да се е запътил натам?  Wink
Виж целия пост
# 156
 Laughing

И аз гледах репортажа по bTV. Само дето в сайта им са новините от вчера.
Виж целия пост
# 157
По новините по канала нищо определено не казаха Sad
значи утре сутрин на опашката.... Confused до последно се надявах да е по-цивилизивано... Rolling Eyes
Наистина ли някои се редят от 4 сутринта?  Shocked Шансът ми ще е минимален май  Mr. Green
Виж целия пост
# 158
По БТВ обясниха добре как стоят нещата, особено Клео (мисля че тя беше едната мама, която много ясно и точно обясни новата система   bouquet ) Отново браво на нея че така отдадено разяснява за всички нас родителите   bouquet
Виж целия пост
# 159
Това, което ме интересува, пък не разбрах от репортажа по новините е, за положението с децата, които навършват 3г. в началото на тази година. Моят син ще ги направи в края на м. Март. Искам веднага след това да го прехвърля в една детска градина, но ако няма място в групата, какво да правя?!?
Виж целия пост
# 160
То незнам дали някой го разбра това от репортажа. newsm78 Не е добре обмислено за тези случаи май. Отивай в някоя близка градина и направо говори с директорката. Ако се съгласи да го вземе в 1 група направо го пускай.
Виж целия пост
# 161
Здравейте дами,
Първо искам да Ви честитя Новата Година и да пожелая на Вас и Вашите семейства здраве, щастие и много късмет (с приема в яслите Simple Smile).Благодаря на всички включили се в темата и дали подробна информация.Успех на всички
Виж целия пост
# 162
Родители във Варна започнаха Новата година с опашки за записване … цата си в градина


Ох, дано да не се случва повече това........
Виж целия пост
# 163
Въпрос и от мен - какво става в случай, че детето е в яслена група в ОДЗ? Преминава ли автоматично в градинска група, или пак е нужно подаване на молба в системата? Или може би на декларация в самото ОДЗ?
Виж целия пост
# 164
Въпрос и от мен - какво става в случай, че детето е в яслена група в ОДЗ? Преминава ли автоматично в градинска група, или пак е нужно подаване на молба в системата? Или може би на декларация в самото ОДЗ?

Само с декларация, че ще остане в същото ОДЗ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия