Коледна седмична тема - 24 - 30.12.2007 (последна седмична тема за тази година)

  • 2 927
  • 36
# 15
Честито Рождество, момичета!  Hug

И ние направихме постна вечеря, което не попречи да се освиним подобаващо Rolling Eyes.... Иначе на мен се падна нова кола, на половинката здраве и учение hahaha, но изтегли и една от трите парички Joy - бяхме заредили баницата с бг монетка, евро и швейцарска Laughing.

Ели, честит рожден ден на Емката!   bouquet Да расте здраво и умно дете, и да стане добра кака, като му дойде времето  Laughing

Мама Щрумф, това първата бг традиция ли е, която спазвате? Ако е така, рускуваш повече да не се набляга на такива Mr. Green.

Тали, хубави късмети Laughing
Виж целия пост
# 16
Ели, честита ти рожденичка!
Много да те радва, да те слуша колкото и е възможно и да е много щастлива!
При нас парата се падна при мъжа ми. Понеже и в Бг ни теглят късмети, при нашите парата пак е била при него, а при свекитата м/у него и мен. Пак се уредих.
Мама Щрумф мерси. Да ти се връща ако искаш. Много ме разсмя със седемте местни ястия, ама не е зле де, може да сложите началото на нова традиция.
Да благодаря на Лудетина, за картичката, която за трета поредна година ми сгрява душата. Аз пак успях да пропусна. Лудетино, пиши как е малката кукла, какво стана с операцията?
Виж целия пост
# 17
Аааа мерси мерси
ние експресно се донесохме до бг, и утре ще вихриме купон в един соф. детски клуб  Wink

Коледа по чисто бг обичай тази година, много съм доволна, защото от 10.г. за прзв пзт сме по това време на годината в Софето  Party

Поздрави на всички
 Hug
Виж целия пост
# 18
Ели, честита ти рожденичка!  bdbaloniДа ви е жива и здрава и да се радва на безгрижно детство!
Весело изкарване на рождения ден! Tada

Вес, хитър номер сте направили с трите монети за късмети Wink Добра идея е това за Новогодишната баница Mr. Green

Днес е Стефанов ден! На всички празнуващи- Наздраве!
Виж целия пост
# 19
Привет сладурани!

Днес имам повод да почерпя. Специално за вас - кафе, чай, чаша питие и нещичко за подслаждане на живота.

Eли и тук да ти честитя рожденичката. Много да ви радва и да бъде най-послушната и добричка кака. Весели празници в БГ. Радвайте се на вниманието и обичта на близки и приятели.

        
Виж целия пост
# 20
Ели, 4естит рожден ден на Бадемката!
Да ви е жива и здрава и само радости да ви носи!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ralfieta, нека вси4ко което си пожелаеш да се сбъдне! А какъв е повода?

Вес, да, за пръв път сме по тази традиция, защото досега все сме празнували на гости!
Виж целия пост
# 21
Eli_cz

Честит Рожден Ден на Емка-Бадемка!

Нека да расте весела и безгрижна!
Да носи много радост на мама и тати
Виж целия пост
# 22
Ралфи, честит имен ден! Да си здрава и много щастлива! lovekiss
Виж целия пост
# 23
Ralfieta

честит имен ден!

 и наздраве


 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 24


На сладката и чаровна Емка, пожелавам весело и разкошно детство!
Много звраве, щастие, гушки и цунки!


Ели, честита ви рожденничка! Много да я слушате!
Татито с вас ли е в Бг? И аз все се каня да си ходя за празниците, но все не става номера Crossing Arms!

 Честит имен ден Ralfieta!Със здраве да си носиш името  Hug! Весело изкарване на празника!

Mama Strumpf, : месни гозби, бравос на вашият тати, отменил те е за няколко дни! Майстор   chef!
Виж целия пост
# 25
Мерси, мерси момичета  Hug
Страхотни сте, много ме зарадвахте  Hug
Утре ще се вихри купона във Софийски детски клуб   bigdance2
Емката цял ден ни говори, как утре имала роДен ден, и ще бъде много голяма, на 3.год., и ще ходи с чанта на училище    Mr. Green
Около 100.тина пъти пита къде са гостите и подаръците  Whistling Mr. Green

Ралфи
честит празник и от нас   bouquet  bouquet  bouquet много много от всичко хубаво  Hug
Всички ни бъзикаха, защо не е Стефче малката Емка отначало  Hands Clap

Всъщност да отбележа че и Майка днес празнува голям ден, само че тя май е без нет в бг   bouquet
Виж целия пост
# 26
Все още се вмествам в деня  Laughing, така, че

Честит имен ден, Ралфиета! Много, много щастие и усмивки ти желая!  Hug

Кита, аз от името на Лудетина, да ти кажа, че операцията на малкото хулиганче е минала добре, и се възстановява.

Не знам за вас, момичета, обаче ние на такъв мързел сме го обърнали....  Whistling, ядене, спане.. и пак така... дано по-бързо минават празниците, че ще стана 200 кила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 27
Eli_cz

Честит рожден ден на малката Емка!
Да е жива и здрава!
Много усмихната за радост на мама и татко!
Весело и безгрижно детство!




Виж целия пост
# 28
Честит имен ден Ралфи!
 
Жива и здрава,много щастлива!


Виж целия пост
# 29
Леле, пак закъснях за честитките


Емката-Бадемката да расте безгрижна и щастлива!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия