..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА

  • 60 315
  • 472
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка


...това са снимки, на всички предоставили кухните си за разглеждане Wink


жълто оранжева Гея , синя yanitaдърво от Divana , бяла Мalenna, беличка Никол, бежаво - кафева гама на ice , голяма ванилийка на ДесиХ2,
мъничка на Мари-ана,тъмно кафяв нюанс на Petranka, кафяво от Lennie, леко тюркоазен шрифт на tilievatilieva 2,
съчитание с жълто на eveto , кафявото на bobi78, синьо кафявото на vanyia, бялоооо с ani metcalf, ani metcalf 2, млечно жълто на Лекси, новогодишна medunka, сиво - оранжева на bubito,
оранжево сива и на Nassy Z, беж с венге от barfly,
синьо + беж на soft, спортна кухня на Butterfly, 1, 2, 3 на foti, HOME SWEET HOME на kalina na kayo, класика от ХулигАнче,
малка, спретна от envia, КуФня Лилита, кяфявото на very , гордостта на Jeni_Madj,
прасковката elfljo,
в дърво от De4i,
странно синьо на Sig,
вишновка от Sun,
в тъмно от ro6ko, отровно зелено от Асинка, жълтото пате на Джемма, една кухня от tumbavw,
ikaia - ikaia,
Мура,
кафява гама от Evgenia* ,
оранжево - жълтичката на v.ivanova, класика от givka, оранж от Еми, една красива от teo7777,
sona, от кошничка 1, 2,
пастелна кухня от Doret, венге и MINA77, Радваща се на кухня цвят череша eveto, Патешко жълто наmiramar, дърво от de4i ,
кафяв нюанс от dunaika,
светло - тъмна кухня на TAKW,
свежест от Petинка,
беж - кафяво Kleos , poli_, жълто - синьо на nadi_mishi , просторна, червена кухничка на cydonia, оранжево от vihra, кафяво + оранжево +Гуш, топли нюанси на valeto, дърво от коТето, беличка на Mam4e Bandit, тюркоаз на Brembrem,
кафяво - кафявото etia*, бяло и , венге от rozaly, кафяв нюанс от tossy, Anichka 1 ,
Anichka 2 , патладжан от Maris , синичкото на mania4ka , красив нюанс на оранжево от mancheto , стилен махагон с кармазЪ червено на yoanka, бяло с кафяво от ria,
тъмно, тъмно от Чародейка, дърво + жълто = mentolka,
1, 2, 3, 4 от Миши-06, синьо с беж на Vania_84, интересно предложение на ov4eva,
ov4eva 2, Сасано 1, Сасано 2, Сасано 2, обширната кухня на mew, хубаво кафявко от viliandar, бежова кухня на veselina_s_p, 2, 3, 4, друг беж на KOTE,
венге + червения плот от приятели на Emiliika , черно бяла класика на
dimitrina73
, 2,
3, интересна кухня от SkyBlue, без - беж rivalka, бяло - черна кухня на miki3, червено, черното Mon_cher, нюанси на сивото от ®, 2, 3,
отровно синьо с жълто на TIHA VODA, 2, 3, 4, червено с венге на Risha,
портокалова кухничка на milan.sis, три цвята в кухнята на Dame, червено, червено от HeYkpoTиМА, 2, красивото бяло - червено на milix, кафявото на violet, бежово на luda, вишневко от Чаено момиче, уютно местенце от приятелка на soniakraleva, розовичето на Mimi_Teneva, в бежови краски от aunt Ogg

Виж целия пост
# 1
Честита Коледа и бравус за труда!
Виж целия пост
# 2
Честита Коледа на всички!
Виж целия пост
# 3
Продължавам да трупам идеи в новата тема.
Дидка,  smile3501 за темата
Виж целия пост
# 4
Утре ще покажа какво измъдрих за нашата бъдеща кухня, ще се радвам да чуя мненията ви   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ще сменям интериора.
Така се спасявам от депресията.
Моите цветове за кухня са  жълто и оранжево, но не крещящо и натрапчиво, а нежно и слънчево.
Дано дизайнерите знаят какво  искам, защото аз още не знам.

 thumbsup
Виж целия пост
# 6
Честита Коледа, момичета!

Записвам се да следя темата  Peace
Виж целия пост
# 7
Съжалявам,че ще го кажа,ама ЗАПИС Mr. Green
Събрали сте ги много удобно,ще си разглеждам с удоволствие.
Виж целия пост
# 8
Честита Коледа и бравус за труда!

 Peace
Виж целия пост
# 9
Честита Коледа на всички!   bouquet
Чудесна темичка, записвам се да следя.  Peace
И на мен ми предстои след няколко месеца обазавеждане на кухня.
Виж целия пост
# 10
Най-накрая и аз мога да си плясна кухнята! Grinning Много са лоши снимките, че ми свършиха батериите на фотоапарата ooooh!. Ще кача нови по-нататък, за сега е това.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203972
Виж целия пост
# 11
Момичета - ето и проектите за моята мини-кухня.
Ще се радвам да  чуя съветите и критиките ви   Mr. Green
Проектите са 2 с малки разлики помежду им. На последната снимка в албума може да се види  приблизителния изглед на цялото помещение, което ще обединява бокс, дневна и спалня за нас.Спалнята ще е отделена с някаква преградна стена, не с етажерка, но само това  намерих  в програмката  Embarassed
Най-вероятно няма да имаме класическа трапезарна маса, а такава като във втория проект - нещо като голям барплот. Знам, че има малко разстояние между масата и хладилника, но не можах да направя на програмата -  реална хладилникът ще е малко по-назад  и ще има място  за минаване  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184
Виж целия пост
# 12
Котлоните ти там в ъгъла, където е аспиратора ли ще са? Не ми изглежда много удобно. Защо не ги сложиш до фурната, а там ъглови горни шкафчета и после аспиратора?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички  bouquet и весели празници Wink
Виж целия пост
# 14
Котлоните ти там в ъгъла, където е аспиратора ли ще са? Не ми изглежда много удобно. Защо не ги сложиш до фурната, а там ъглови горни шкафчета и после аспиратора?  newsm78

Терси, сложила съм ги  там в ъгъла, защото комина за аспиратора ще е там, а не искаме да местим тръбата, за да  не заемаме и без това малкото пространство  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия