От кога може да се повдига леко облегалката на количката?

  • 5 079
  • 41
Синът ми скоро ще стане на 5 месеца и се ядосва, че не може да гледа какво става наоколо. От кога може да се повдига леко облегалката на количката?
Виж целия пост
# 1
Моето бебе е по-малко,но и аз вече се замислям-предполагам,че трябва да започне да сяда първо,за да не му изкриви гръбчето,но нека кажат и майките с по-големи бебета.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че е достатъчно голям да му повдигнеш вече облегалката. А и детето само ти показва.
Виж целия пост
# 3
И аз около 5-я месец започнах да повдигам облегалката на количката,за да може да се оглежда,тъй като тогава синът ми започна да проявява интерес към случващото се наоколо .Не мисля,че има опастност от изкривяване на гръбчтто на тази възраст, все пак бебето ще е подпряно. Ако все пак се тревожиш може като начало да го повдигаш за по 10-на минутки и постепенно да увеличаваш интервала, докато се почувстваш по-уверена,а бебето укрепне още.
Виж целия пост
# 4
Можеш спокойно малко да го повдигнеш
Виж целия пост
# 5
Синът ми на три месеца и половина започна да се надига от количката с коремни преси. На четири си стоеше в полуизправено състояние и аз реших, че няма смисъл да мъча детето и повдигнах количката леко.
Виж целия пост
# 6
Може вече.И аз по това време я повдигнах.
Виж целия пост
# 7
ами прав е човекът  Grinning на нас ортопедът каза да го слагаме полулегнал в шезлонга и количката след навършени 4 месеца.  Grinning
Виж целия пост
# 8
Повдигнах облегалката, когато дъщеря ми беше на 5 месеца. Между 2-рия и 5-тия месец се возеше в кошницата за кола, прикрепена на шасито на количката, а там е хем легнала, хем повдигната.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че можеш вече спокойно да повдигнеш облегалката с едно ниво  newsm10
Виж целия пост
# 10
Това ме интересуваше и мен....Моят син се надига непрестанно на коремни преси Laughing
Даже се ядосва и плаче че неможе да седне.Вдигам го в седнало положение като го държа от страни и той умира от кеф!
Дали не избързвам с това..? newsm78
А количката на следващата разходка ще я повдигна леко! Peace
Виж целия пост
# 11
Можеш спокойно да повдигнеш облегалката поне с една степен а когато започне да стои по-малко може да го пробваш и в седнало положение но мисля, че трябва да е поне на 6  Flutterмесеца!
Виж целия пост
# 12
Аз и я повдигам вече ,иначе плаче че неможе да клюкари Mr. Green
Виж целия пост
# 13
на 4 мес й повдигах облегалката на 30' , на 5 - 45' и на 6 вече си седеше стабилно и я вдигах докрай
Виж целия пост
# 14
Когато започна да се сърди, да пъшка и да протестира, да се хваща за страничната част на количката и да се напъва да се изправя, ми стана ясно, че вече иска да гледа отвисоко. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия