pilates

  • 1 222
  • 17
Здравейте в петия месец съм и искам да започна да правя някаква гимнастика. Разбрах, че пилатес е най-подходяща и за физическото и за психическото състояние на майката. Също и за по-лесно раждане, защото има дихателни упражнения. Знаете ли някъде да се провеждат специализирани курсове?
Виж целия пост
# 1
Пиши от кой град си за да могат да те насочат мамите Hug
Виж целия пост
# 2
СОФИЯ
Виж целия пост
# 3
от опит казвам,че дишането няма да ти помогне(едва ли ще се сетиш на магарето),само разхоките действат-колкото повече-толкова по-добре Peace
Виж целия пост
# 4
аз играх йога за бременни,но честно казано не ми помогна много Mr. Green
Виж целия пост
# 5
на всиака бременност е различно Неси прави илюзии че ще бади поносимо
Виж целия пост
# 6
Аз търсех също пилатес за майка ми преди време защото имаше проблеми с кръста, но да ти кажа честно намерих може би само един фитнес който го прилага. Явно все още не е много популярна в Бг. И аз съм на мнение като другите мами, че едва ли ще ти помогне толкова  при раждането.  Rolling Eyes Даже имаше някаква дискусия във форума преди време дали ходенето, йогата и плуването спомагат за по-лесно раждане и мненията бяха доста противоречиви. Явно каквото и да правиш си е божа работа.
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам ти плуване или йога за бременни - но къде не знам.
Виж целия пост
# 8
има филмче йога за бременни, което може да изтеглиш от повечето отчетни теми.
Виж целия пост
# 9
http://www.yoga108.info/purna1.htm
Жената която води курса ми е приятелка и мога да ти кажа че е невероятен човек,задължително ще те зареди с положителна енергия! Peace
Но мисля че скоро ще има трето бебче и незнам как е курса,сигурно ще има замесник!Успех и приятно занимание! Grinning
Виж целия пост
# 10
Препоръчвам ти йога за бременни. Аз бях много доволна, а и майките, с които ходехме, също.
По принцип може още след 12г.с. В център "Съвременни родители"- Лозенец.-www.roditeli.info.com
Виж целия пост
# 11
http://www.pilatess.eu/about.htm    успех! лично аз предпочитам йога   Peace
Виж целия пост
# 12
Докато бях бременна ходех на водна гимнастика за бременни и йога. Водните упражнения ги прекратих, но за йогата съм твърдо убедена, че ще ти помогне да се чувстваш много добре.
Виж целия пост
# 13
И аз смятам да започна йога за бременни. Незнам колко ще ми помогне при раждането, но определено ще ми повдигне духа. Но колкото до курс, ще трябва да разчитам на мъжа ми  Wink
Виж целия пост
# 14
Разходките също много ще ти помогнат. Успех с пилатес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия