залъгалка - откога?

  • 2 070
  • 72
здравейте,
от няколко дена малкия не иска да спи нощем и постоянно плаче, предлагам му гърда защото си мисля че е гладен но той веднага заспива, тръгна ли да го слагам в креватчето почва пак да плаче, незнам какво да правя от дондуркане нощем не ми останаха сили. чудя се рано ли му е за залъгалка той е едва на 8 дена.
Вие кога дадохте залъгалка на мачуганите?
Виж целия пост
# 1
Аз му я дадох като беше на 8 месеца. Не искаше преди това изобщо. Но заради зъбоникненето я дадох. Отначало само я дъвчеше, сега не иска да заспи без нея.
Нека да я смуче  Grinning
Големия от първия ден смучеше залъгалка. Беше на две години като "забравихме" залъгалката като отидохме на почивка. Една нощ страда за нея, след това я забрави.
Пробвай с биберон-залъгалка за новородени, дано се успокои  Grinning
Да не са колики?
Виж целия пост
# 2
Аз дадох още в родилно,защото не спираше да реве.Има залагалки още от 0-3 м.
Виж целия пост
# 3
От самото начало я дадох.
Ако не става със спане в неговото креватче, оставяй го при теб или забрави съня  Peace

Не се плаши от приказки, че ако сега спи при теб, после няма да иска да спи сам, моята дщъеря от раждането до 2 години си спеше сама, а после се присети да идва при нас ooooh!
Виж целия пост
# 4
От родилния дом, на NUK Sunglasses
Виж целия пост
# 5
на 6-я ден(1 час след изписването ни) Wink
Виж целия пост
# 6
Още от родилния дом Grinning
Виж целия пост
# 7
на 6-я ден(1 час след изписването ни) Wink
  И аз също.
Виж целия пост
# 8
Вече е на 9 месеца и кусур, но я ползва само за игра!Иначе мисля, че можеш  да я дадеш още на първия ден!

Аз дадох още в родилно,защото не спираше да реве.Има залагалки още от 0-3 м.
newsm10
Виж целия пост
# 9
Може би след 1вия месец, не помня точно. В началото Дияна само ядеше и спеше (и си пълнеше памперса Simple Smile ), нямах много проблеми.
Виж целия пост
# 10
2 ден
Виж целия пост
# 11
От самото начало.
Виж целия пост
# 12
нас ни научиха още в родилното и после си я търсеше,така че я използвам редовно
Виж целия пост
# 13
На 6-я ден.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за отговорите. Дано залъгалката да ни помогне купили сме една от 0 до 3 години. мисля сега да я изваря и да му я давам, или има други за новородени?

PS: Анджелина не е ли рано за колики?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия