Дневен крем за лице

  • 6 015
  • 25
Предстои ми да си купувам дневен крем за лице.Кожата ми е нормална към суха.Искам да е SPF 15 , 20. Какъв ползвате и какъв ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
Зависи за каква възраст става въпрос и за каква цена.
Виж целия пост
# 2
На 31 съм, а за цена не знам, очаквам да предложите и споделите. Досега съм ползвала от avon.
Виж целия пост
# 3
Кожата ми е като твоята, на приблизително същата възраст съм. В момента позвам и съм доволна от Флуид на Юсерин - "Хидро-протект", СПФ 15 и УВА.
Виж целия пост
# 4
А какво ще рече флуид, не крем така ли?Сигурно е в шишенце с помпичка?И на каква цена е?
Виж целия пост
# 5
А какво ще рече флуид, не крем така ли?Сигурно е в шишенце с помпичка?И на каква цена е?

Да, в шишенце с помпа е. Мисля, че цената му беше под 30 лв.
Виж целия пост
# 6
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
А той на каква цена е?
Виж целия пост
# 8
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
А той на каква цена е?

В Ягодка е 43 $, в Бг сигурно е с 10-15 лв. по-скъп - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=32583&goChar=E
Виж целия пост
# 9
А той на каква цена е?

85 лв е в София,аз съм на по-малко години,но го ползвам и е много добър.Все пак не е лошо да кажеш състоянието на кожата ти какво е,имаш ли бръчки и тн
Виж целия пост
# 10
Ще следя темата ,и аз се чудя сега като ми свърши крема какъв да си взема.На Estee Lauder няма да мога да си позволя засега.Някой знае ли къде има кремове на ив сен лоран?
Виж целия пост
# 11
Ще следя темата ,и аз се чудя сега като ми свърши крема какъв да си взема.На Estee Lauder няма да мога да си позволя засега.Някой знае ли къде има кремове на ив сен лоран?

тук http://us.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=292&goChar=Y 
Виж целия пост
# 12
Kожата ми е в добро състояние като цяло, нямам бръчки все още, като изключим леките около очите. А за околоочен какъв крем ще препоръчате? Благодаря на всички, които ми отговориха. Hug И още един въпрос: слагате ли фон д'о тен върху дневния крем и той трябва ли да бъде с спф?
Виж целия пост
# 13
Моята кожа е същата като твоята и съм почти на твоята възраст. Използвам и съм много доволна от Happychoc на Dr Renaud. Невероятен крем, а понеже в него има и какао, кожата ти придобива един много приятен тен. цената му е около 55 лв.
Виж целия пост
# 14
Моята кожа е същата като твоята и съм почти на твоята възраст. Използвам и съм много доволна от Happychoc на Dr Renaud. Невероятен крем, а понеже в него има и какао, кожата ти придобива един много приятен тен. цената му е около 55 лв.

А къде се продава този крем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия