Голям проблем с цикъл

  • 834
  • 2
Здравейте! Случвало ли ви се е подобно нещо- цикълът ми дойде на 17.12.2007 , за 7 дни уж свърши, следващите 7дни имаше зацапване, и на 31.12 пак започна като цикъл чак досега!
Ходих в Токуда- няма кисти, миоми , изписаха ми Примолут Нор и лекаря каза, че до три дни ще спре- обаче не спира. Вчера отидох на друг лекар- пак няма кисти и миоми, но видя възпаление и сега пия Ципрофлоксацин и от петък почвам Оргаметрил. Ако не ми спре до 10 дни ще ми правят кюретаж. Какво е това чудо- вече не се издържа! Някой имал ли е подобен проблем и оправя ли се само с лекарства?
Виж целия пост
# 1
Tochno takav problem sam nqmala no prez dekemvri mi doide "uj"s dva dni po rano, zapochna da mi teche kakto si trqbva i sled parviq den mi sprq,cheliq den ne mi teche nishto a na po sledvashtiq mi doide normalno no mi prodalji dosta vreme.Dokolkoto sam chula Pumulti nor go davat za predizvikvane na chikala kakto i Orgamentrila.Chula sam che kuraj se pravi sked abort no nishto drugo!Nadqvam se da ne e neshto losho.Ne ti pomognah koi znae kolko mai ama samo tolkova znam Hug
Виж целия пост
# 2
Моят цикъл по принцип е нередовен и си идва когато си поиска .Преди два месеца ходих на гинеколог защото ми закъсняваше вече 20 дни и се притесних да не съм бременна въпреки че съм със спирала - за щастие нямаше бременност и тогава гинеколожката ми изписа оргаметрил-за предизвикване на цикъла и когато ми дойде да започна антибиотик-Доксициклин и противозачатъчни.Започнах приема на противозачатъчните и антибиотика още от първия ден от цикъла ми и така ми тече цял месец без да спира.Обаждах се на гинеколожката и тя каза че това е било от противозачатъчните - докато свикнел организма с приема на хормонални хапчета но за щастие ще ги пия още един месец сама докато цикълът се регулира.Стискам ти палци да се оправиш бързо newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия