Неизвинени отсъствия НЕ се приемат в училище "Фотошоп"...(9)!

  • 16 317
  • 288
# 45
Нещо от мен:
Виж целия пост
# 46
Явно не съм разбрала  Embarassed
тОВА Е УСЛОВИЕТО ЗА КОНКУРСА ЗА НАПРЕДНАЛИ,А ПРИ КОНТРОЛНОТО  ИМАТЕ ПЪЛНА СВОБОДА
Виж целия пост
# 47
Здравейте, момичета! Hug Записвам се и аз, за времето, през което ме нямаше вие сте сътворили красоти и сте напреднали много, ще се опитам да направя нещо за контролното, сега отивам да чета. Peace
Виж целия пост
# 48
Привет момичета работливи, аз да се фукна малко с нов фотоапарат съм Flutter
надявам се сега вече да ме споходи така дълго очакваната муза а не само да ви чета и дудна като дърта свекърва. Много съм щастлива Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 49
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?
Виж целия пост
# 50
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/56
Виж целия пост
# 51
Румка чудесна рамка.Мисля,че определено ти е време за другата тема.
Тед-честито,да знаеш само ,как ти завиждам
Виж целия пост
# 52
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 53
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!
проблемът е от сайта. Скоро и аз бях опитвала, но не става. В арена има CS3+ крак. Ако искаш ще ти намеря линка и ще ти го пратя, но първо се регисртирай там, ако все още не си.
Румка чудесна рамка.Мисля,че определено ти е време за другата тема.
Тед-честито,да знаеш само ,как ти завиждам
Много ти благодаря Ани, но знаеш ли, нещо не съм увечена за там, при тамошните красоти! Blush
Виж целия пост
# 54
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?

http://uroci.net/index.php?option=com_content&task=view& … 03&Itemid=103
Виж целия пост
# 55
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!

трябва да си разрешиш кукитата и при регистрация да "чекнеш" и трите неща които те питат
Виж целия пост
# 56
Румка, задължена съм ти  Hug
Виж целия пост
# 57
Румка страхотна рамка и жилетката е много хубава. Grinning
Виж целия пост
# 58
моля за малко помощ в урока излизане на обект от снимка имам малко затруднения,след като се върна на снимката и селектирам това което искам да изтрия от нея с del си изтривам и частта която трябва да излезе не знам какво да направя
Виж целия пост
# 59
моля за малко помощ в урока излизане на обект от снимка имам малко затруднения,след като се върна на снимката и селектирам това което искам да изтрия от нея с del си изтривам и частта която трябва да излезе не знам какво да направя

Най общо  - дублираш слоя, след това на дублирания си селектираш това, което искаш да излезе, отиваш на Select - Inverse и тириеш излишната част от картинката на този слой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия