Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 16 463
  • 282
# 75
За днес имаме картофена яхния и салата от ряпа и моркови.
Виж целия пост
# 76
и нещо с пилешко филе - може би просто задушено с лек сос.

аа, доволна съм - нарязано на късчета го запържих филето, после добавих маслини, после салца/в случая домашен кетчуп/ и накрая кашкавал само да се разтопи. това всичкото на тиган. Много съм доволна.

обаче тази картофена яхния на Мирката ме изкуши....
Виж целия пост
# 77
днес ще запека в йенската тенджера свински котлети с грах, моркови, кисела краставичка и топено сирене. за гарнитура ще пържа картофки, десерт плодове   chef
Виж целия пост
# 78
За вечеря пилешки дробчета с лук и вино.
За мен шопска салата с много сирене.
За десерт за милия торта а за мен плодово мляко.
Виж целия пост
# 79
днес-руло Стефани
Виж целия пост
# 80
   chef бели картофи с пирешки будчета/намазани с малко чесън на прах/ и "Снежанка"
Виж целия пост
# 81
Панирано броколи ,сиренце,кашкавал , пробвах и дебърцини /панировка от галета,сусам,чесън на прах и 2-3 бисквити /   Party  гарнирано всичко с чеснов сос и млечна салатка /домашна е нали  Laughing /
Виж целия пост
# 82
снощи правих яйченото руло от форума-не останах особенно очарована Tired.може пък да не съм го направила както трябва Thinking,салатка и така-ааа.
за тази вечер Thinking Thinking ще видим.за сега тиквички с ориз,ако нещо не ми хареса от форума разбера се!!! Peace
Виж целия пост
# 83
Днес грах с картофи,салатка - ряпа+моркови+праз,десерт - вишнев пай.
Виж целия пост
# 84
Пиле със ориз
десерт - риване
Вечеря - винен кебап + млечна салата
Виж целия пост
# 85
Днес ще дояждаме!  Wink

Капамата от онази вечер:


И зеленчуковите бургери с млечно-майонезен сос от снощи:
 
Виж целия пост
# 86
Вчера дробчета,днес макарони с доматен сос и салам.
Виж целия пост
# 87
Боже,t_ilieva  какви чудеса HugСтрахотно изглеждат и съм сигурна ,че са мн вкусни.
Аз правих пил. хапки със зехтин на тефлонов тиган.Отделно сос със сметана и серена/емантал, синьо, топено ии още едно даже и незнам как се казва/ Grinning
Виж целия пост
# 88
днес пица от останал хляб, тиквени сладки с орехи и канела и салатка  Wink
Виж целия пост
# 89
мюсли с мляко. картофена яхния с рагу, за довечера се колебая между макарони и дробчета.За десерт ще направя chocolate crazy cake-рецептата е от форума
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия