На шопинг в Букурещ

  • 42 310
  • 80
# 30
Ще се организираме ли или....
Виж целия пост
# 31
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?
Виж целия пост
# 32
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?

За да намериш лесно ИКЕА трябва да тръгнеш към летище Отопени. Пада са малко преди летището от дясната ти страна. До него са МЕТРО, Carrefour, има и разни други големи магазини, единият от който(точно до Карфур) е страхотен магазин за мебели и интериор.
Виж целия пост
# 33
Много благодаря.
Виж целия пост
# 34
Хей здрасти!
От няколко часатършувам из интернет за начини да се стигне от София до Букурещ. Автобустите са малко скъпички, а таз работа с влаковете не ми се вижда читава...
Та, ако на някой му остане място в колата за две работещи момичета, дали не може да ни метне до букурещ, пък ние спонсорираме за горивото?
Кога тръгвате?
мерси на всички за инфото, btw Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?

За да намериш лесно ИКЕА трябва да тръгнеш към летище Отопени. Пада са малко преди летището от дясната ти страна. До него са МЕТРО, Carrefour, има и разни други големи магазини, единият от който(точно до Карфур) е страхотен магазин за мебели и интериор.
Метро е след ИКЕА. От влиззанито в града хващаш посока  Aerogari,летището Baneasa е залепено за ИКЕА.  Намира се в противоположния край на Букурещ. Днес сутринта в 5 часа стигнахме за 40 мин. оттам  до изхода на Букурещ, така че си направете сметка за мин. 1,5 ч. за стигането до там.
Виж целия пост
# 36
Хей, момичета ако решите да направите нещо за екскурзия аз сам ЗА.  Peace
А ако Ви трява нещо инфо или друго за автобуси и дестинации питайте. Аз сам в Русе и с каквото мога ще помагам.  Hug
Пък дет се вика и само за кафе да дойдете пак става.  Laughing
Виж целия пост
# 37
Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ  Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....
[/quote]
Е явно вашата навигация нещо не е наред,защото с нашата нямаме проблем нито в центъра нито кадето и да е  Wink ,така че няма проблеми ако си имаш вкарана карта на румъния или  европа.
Виж целия пост
# 38
Момичета, дайте малко информация за хотели и заведения. Ще ходим за два дни, къде да отседнем и да хапнем? И още нещо как пътува 7 годишно дете - трябва ли някакъв документ ?
Виж целия пост
# 39
Момичета, дайте малко информация за хотели и заведения. Ще ходим за два дни, къде да отседнем и да хапнем?
Ресторантите са ужасни- досега не съм виждала хубав рестораннт. Тип гаден соц, менюта- само на румънски.
Виж целия пост
# 40
Въй, недей така... Е къде хапвате като ходите там? И още нещо, монда- знаеш ли за детето трябва ли паспорт? Май няма да имам време да го извадя, четох някъде че за деца не вадят бърза поръчка. newsm78
Виж целия пост
# 41
задължително трябва паспорт, как иначе?!
Виж целия пост
# 42
Една приятелка извади на 1 год. си син за един ден за 34лв. Wink И аз даже се учудих,но факт.
Виж целия пост
# 43
A за храненето- в моловете се храним. Има десетки ресторанти-  бързо хранене и не само.
Виж целия пост
# 44
Аз на истински ресторант само веднъж съм яла....ама няма и да повторя де. За две порции пържоли,салати и вода платихме 75 евро  Rolling Eyes . Вярно, че беше някакъв готски ресторант, на платформа, в някакво езеро, в някакъв парк ( ама колко добре го обясних). От качеството не съм очарована...даже ядох така с лека физиономиика  Crossing Arms . Наистина в случай, че сте там е най-добре май от моловете, разни бързи закуски, имат  и добри италиански ресторанти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия