Размера има ли значение?

  • 37 894
  • 262
# 15
Абе няма значение мъж ли е или жена питащият, нали сме тук да си губим времето най-вече. Аз мога да отговоря много конкретно на питането -
Хич да не ми ги говорят, че размера няма значение, че мястото няма значение! Най-хубав секс съм правила на хубави места и то не с нещо незначително Wink
Виж целия пост
# 16
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката. Дали да е напряко (под 90 градуса да кажем) или да е малко наклонен встрани (под 45 градуса да кажем например)
Виж целия пост
# 17
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката.
Естествено, че има. За G-точка чувал ли си?
Виж целия пост
# 18
 Очаквам тема за размера при жените. На метър ли ще е, на цолаж ли или на инч идея си нямам.
 По тази тема: Да, размера е важен.
Виж целия пост
# 19
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката.
Естествено, че има. За G-точка чувал ли си?
И под какъв ъгъл трябва да се влезе (долу-горе не искам съвсем точно) за да се попадне директно на G-точката. И в ляво или в дясно трябва да бие...
Виж целия пост
# 20
Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet

Какъв хубав спор ще заформииииш!  Mr. Green  Провокацийки....  Да знаеш, че някои жени ще те нападнат.  А за мъЖа, размера е от първостепенно значение. Следва кубатура, брой цилиндри, РЗП, дрехи и т.н.

Не целя да заформя спор, а ако се заформи може само да ме развесели, но не и да ми пука.  Дано все пак не се заворми де, че може някой да се обиди Peace
Въпроса е, че познавах мъж, към който наистина имах чувства и който наистина се престараваше за да ми достави удоволствие. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
Виж целия пост
# 21
Очаквам тема за размера при жените. На метър ли ще е, на цолаж ли или на инч идея си нямам.
На юмрук естествено е мерната единица при жените. Може ли да влезе един мъжки свит юмрук без съпротивление или не може...
Виж целия пост
# 22
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката. Дали да е напряко (под 90 градуса да кажем) или да е малко наклонен встрани (под 45 градуса да кажем например)

Ти си баси пича. Счупих се от смях.  Joy Joy Joy Това ми хареса!!!!
Виж целия пост
# 23
. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
Ненаситница.
Защо разваляш идилията на семейните жени...
Виж целия пост
# 24

По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
По-скоро последното - не са попадали на малък.
Виж целия пост
# 25
Е как ще е все едно.....
Каква работа ще свърши малкият пенис? newsm78
Мисля,че сама знаеш отговора на въпроса който задаваш!Иначе,защо ще слагаш този аватар! Mr. Green
Започвам да си мисля,че размера с който ти ''разполагаш'' не ти върши работа! Joy
Всъщност....някой жени го обичат....къс и дебел(да не им сига и да ги боли)! hahaha
Аз определено не съм от жените,които го ''обичат къс и дебел''.Напротив обичам го дълъг и дебел/ако трябва да съм искрена/.А относно размера с който аз разполагам ще отговоря така-ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ!
Виж целия пост
# 26
На юмрук естествено е мерната единица при жените. ...
За жена ли говориш или за крава? Колко си мерил, чрез твоя новаторски метод, че оставяш впечатление че не си съвсем без опит...
Виж целия пост
# 27
. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
Ненаситница.
Защо разваляш идилията на семейните жени...

Щот съм реалистка. Понякога. И съм семейна, също.
Виж целия пост
# 28
По-интересно е кой по дяволите е минималниЯ размер, който върши работа. Че да знам да се беся ли или да живея???  newsm78
Виж целия пост
# 29
Ако дължината и плътността позволяват да се обесиш на него, спи спокойно  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия