Новата тема на френските омайници ;)-11 по ред

  • 20 398
  • 291
# 75
Клео, rotfImbo

If_all, като ти гледам линийката, си тръгнала да се свършваш Grinning Бива-бива френско гадже, ама чак пък толкова...
Виж целия пост
# 76
Cleо, супер е историйката, много ми хареса Simple Smile

If_all, и аз я гледам тази линийка от едно известно време. Моля те, кажи ми, че си 1,40м висока  Laughing
(Това в рамките на майтапа естествено, хората имат различна структура)
Виж целия пост
# 77
Малко по-висока... 156см  Joy Цял живот съм била 45 и сега тези килца ми се струват кошмарно много  Sad А като стана дума за френско гадже не ми се мисли- щерка ми вече носи мои дрехи и обувки baby_neutral
Виж целия пост
# 78
   Клео,  Hug Heart Eyes много хубаво ми стана и ми напомня нещо което каза моята палавница: Взимам я от училище, учителката ни дава някаква брошура, Ники започва да настоява да и прочета какво пише в нея, аз търпеливо обяснявам че не разбирам всичко и ще изчакаме тати вечерта да ни я прочете, а тя ме поглежда много сериозно и ми казва, ти нямаш брада значи не си тати hahaha
  Мистик относно Матернела, тук в нашият градец има служба към общината, в която можеш да запишеш детето, мисля че пускат и информация в сайта на общината от кога започва записването, спомням си че тук беше някъде пролетта, ние записахме Ники септември защото тогава пристигнахме, тя беше тогава на 2 години и 8 месеца но не сме имали проблеми да я вземат.
  if_all, браво за килограмите Peace
 Black Mamba, честит компютър!
 Iventse, (Baume SAINT-BERNARD , MERCK) мехлема е страхотен за всякакви схващания , настинки, други разни болки по кости и мускули, можеш да си го купиш свободно от аптеката, цената му беше към 8 Евро мисля.
Виж целия пост
# 79
Значи за матернела има мегдан още. Мерси за бързите отговори.

Мариакара, не питай за роклята. Да, бяла е, но колкото повече я гледам, толкова по-малко я харесвам. Мисля, че ви описвах навремето при какви обстоятелства я купувах в България и как бях ужасена от обидите на продавачките в сватбените салони, че накрая отидох до Асеновград да си търся късмета. Само че изпитвах ужас да не би пак да ми кажат, че съм дебела етц., на всичкото отгоре бях с 40 градуса температура , а беше невиждана жега. Не знаете каква пот се стичаше от мен, повръщаше ми се, бях в треска.
Това беше първата и единствената рокля, която премерих. Взех я защото нямах сили за повече. Като се прибрахме в К-к, загубих съзнание, втрисаше ме, водиха ме в Бърза помощ... Изобщо имам много прекрасни спомени с тази рокля  Sick
И да не говорим, че не исках да се женя в бяла рокля. Това изобщо не пасва на стила и характера ми. Исках да е с друг цвят и много помпозна.

Оф, това са бели кахъри. Чухте ли за ужасната трагедия, която сполетя една форумска мама?  Cry Има тема за нея в клюкарника...Пуст живот, пуста съдба.

Виж целия пост
# 80
Bonjour les filles Grinning

Мари, вода Поло сигурно вкуси за първи път след 5 месечна възраст. Шоколад аз ядях на поразия, незнаейки, че не трябвало, в следствие на което, първите два месеца дребосъкът се скъсваше от рев. Rolling Eyes
За коликите знам, че помагали някакви затоплящи компреси - погледни в сайтовете за детски стоки.
 Матернел - записват се всички деца, които през годината ще навършат 3 години. При нас се оказа, че не се минава през кметството, а директно записването става в матернела и то през март месец. Явно всяко правило си има изключение.
Вярно ли е, че матернела не бил задължителен и че могат да отказват на деца записването?
Сега ще прочета какво друго сте писали Simple Smile, че четох само до половината.
Виж целия пост
# 81
Isave, ехо.... какво става при вас? Лилската група май си е добре в Биберона и не се обажда Thinking

уфф, да ви се оплача, че тук в Лил ни нападнаха едни вируси и имах болни дечица в къщи, нали се сещате как си го предават от едно на друго и тримата го изкараха за съжаление, затова по-рядко пиша, бях във форума за здраве и болести. Да минава по-бързо този сезон, че ми омръзна да се разхождам с термометъра в джоба и да меря температура, да давам сиропи и т.н.  doh
Виж целия пост
# 82
If_all, отдъхнах си, явно имаме 20см разлика, вече не се притеснявам за килограмите  Joy

Pinka, мерси за инфото за крема, ще ида сега до аптеката, че до преди малко бях с колата навън (ужасен студ) и на няколко пъти докато се завъртах и паркирах ми се разказваше играта Simple Smile

Mystic, голяма епопея е било верно с твоята рокля, много гаден тайминг е бил явно! Аз си мисля обаче, че бялото ще ти отива, пък и често е въпрос на излъчване, така че, щом си щастлива, ще си красива  newsm03

Isave, скорошно оздравяване пожелавам, ето сега пак застудя - ще измрат вирусите!
Виж целия пост
# 83
Специално за Чумбата:

спомени

 Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Привет от нас Grinning Днес спахме цяла нощ и чак сутринта се събудихме да ядем, дали не е защото нямахме колики, аз вчера цял ден се наливах чай от копър и дали не е успокоил стомахчето на дребната newsm78 отделно давам и Калмозин Simple Smile За последната седмица сме надали 180гр , дано да е нормално това надаване Praynig Сега да се отчета за кг , при секциото свалих 7кг и ми остават още 5кг, аз като се гледам съм почти както преди само коремчето ми е все едно съм в 4-5месец, но ще изчакам да минат още две седмици и почвам с упражненията и коремните преси.Майка ми ще е тук до март докато Даная стане на два месеца, много ми помага жената Hug в комбинация и че Дани е изключително кротко и спокойно бебе Simple Smile направо си е супер майчинството Hug
Виж целия пост
# 85
Привет и от мен,

да попитам - някой да е правил по-обемисти поръчки по нета от www.pixmania.com?
Виж целия пост
# 86
mari_rus, браво на твоята малка прекрасна Дани, дано и за бъдеще е така спокойна HugЗа коремчето не се притеснявай, ще се прибере, аз раждах нормално и помня че до месец се беше прибрало.Като килограми бях наддала 12 , 7 свалих още с раждането на Ники после другите 5 постепенно се редуцираха.За упражнения може да е малко рано newsm78 и аз не знам, ако се чувстваш комфортно и не те боли, пробвай ти ще си усетиш нещата най добре.
 Мистик, страшни приключения с тази твоя рокля ooooh!, вероятно е много хубава но понеже я свързваш с неприятен спомен изпитваш такива чувства към нея.Пожелавам ти, да се чувствуваш прекрасно в нея на сватбеният си ден  bouquetАз се ожених с костюм с панталон, страшно добре ми беше, баща ми ще ще да получи удар като си го купих Laughing, но после каза че съм много хубава Blush.
 Iventse, как си действали мехлема?
Виж целия пост
# 87
pinka По добре ли е малката кукла  Heart Eyes

mari_rusщом имаш такова послушно и спящо бебче и помощничкща хич да не те мисля  Hug

Тук времето е супер днес и бяхме на големи разходки а и също официално се сбогувахме с количката .Ходим от доста време пеша на дълги разстояния без проблеми  Hug и се отървахме от каляската изпратихме я в избата Laughing

хубав ден на всички  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 88
О, Клео, трогната съм Heart Eyes Само че защо все една и съща скиорка седи на преден план - или скиорката е много зле, или камерата Thinking   Laughing  Пак ме размечта за Родопите

Mari-rus, пу-пу, все така кротко и послушно да е твоето момиченце. А ти преди да предприемаш разни коремни гимнастики вземи си направи това, на което му викат "реедукация на перинеума" - не са ли ти предложили?

Пинка, как сте вие, наистина?

Isave, преборихте ли вирусите? И какви по-точно вируси виреят при вас - пак ли гастро или нещо по-грипно? Кураж : Hug

Виж целия пост
# 89
    Благодаря Ви за загрижеността момичета Heart Eyes, имахме температура 2дни, сега сме с  лека кашлица .В чуденка съм утре дали да я водя на училище Thinking, трябва да занесем формулярите за гардерито и да видим как ще организираме ваканцията.
Аз от понеделник съм ученичка най накрая тръгвам на езиков курс, до сега го отлагахме но дойде и моето време, господата за Док. още ги чакам да ми се обадят с решението си Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия