желание за секс и бременност?

  • 3 608
  • 44
момичета,споделете моля ви променя ли се желанието ви за правене на любов по време на бременност?аз лично имам непреодолимо такова Crazy
Виж целия пост
# 1
 newsm78 Колко ли бременни има във форум "Проблемно забременяване", как ти се струва?! Thinking 
Дали пък на онези, които карат рискова бременност им е до секс?! Thinking

Помоли модераторите да ти изместят темата в по-подходящ форум!
Виж целия пост
# 2
май си права.все пак тук влизат доста раждали и бременни жени.май е по-добре да бъде изместена темата.
Виж целия пост
# 3
Има вече доста такъва теми потърси с търсачката
Виж целия пост
# 4
Нямах никакво желание, а и не смеех. Grinning
Виж целия пост
# 5
Да имах желание и го правех до края.

Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.
Виж целия пост
# 6
хормони... smile3521
Виж целия пост
# 7
Аз направо полудявах за секс....А към края на бременноста-мъжа ми чак 'дигна ръце от мен....Но накрая не сме правили защото ни беше страх да не увредим плода....
Успех Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 8
Никакво , нито в началото , нито сега Embarassed Confused
Виж целия пост
# 9
Желанието отначало беше 100%, а от 6-тия месец нататък 200%. Какво да се перави - хормони. Имах лека бременност и не съм се въздържала.
Виж целия пост
# 10
Обикновено се променя, да. В двете крайности  Grinning
Виж целия пост
# 11
Имаше в началото има и сега Peace
Виж целия пост
# 12
Определено си имам и то през цялото време. Grinning
Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.
Peace
Виж целия пост
# 13
Никакво желание намах  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Определено си имам и то през цялото време. Grinning
Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.
Peace Peace

При мен беше до средата като теб, а от там нататък нямах никакво такова желание!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия