Използвали ли сте Лефакс против колики ?

  • 6 700
  • 24
Ако сте ползвали Лефакс  помагал ли е на бебоците ви и как сте им го давали?По колко пъти на ден и в каква доза?
Виж целия пост
# 1
давала съм-помага,а дозировката е според лекаря или опаковката Peaceп
Виж целия пост
# 2
Ползвах го и съм доволна, но сега бих ти препоръчала Колиф, продава се вече и в България.
Виж целия пост
# 3
Да, специално ми го донесоха от Германия. Моят беше с дозаторче - цръквах в устата на бебето непосредствено преди всяко ядене. Няколко дни преди да се сдобия с ценното лекарство се бяхме побъркали всички вкъщи, защото синът ми имаше страшни колики.
Виж целия пост
# 4
Да, ползвала съм и имаше ефект. Педиатъра ми каза да давам 3 впръсквания преди всяко хранене, ако си на АМ може да го слагаш в млякото.
Съставките му  не се усвояват от организма на бебето, така че няма проблеми.
Виж целия пост
# 5
Да, но за съжаление нямаше ефект при дъщеря ми Sad , даже ми се струва че ставаше още по зле с тях. Еспумизан помогна много повече.  Peace
Виж целия пост
# 6
И на моето момче му помогна! Впръскавах му в устата преди ядене, а понякога и през нощта, без да следва хранене!
Виж целия пост
# 7
До колкото си спомням давах преди всяко хранене, по 1 впръскване от дозатора. Не знам до колко помогна. Дъщеря ми имаше много силни колики, но за около месец всичко прключи.
Виж целия пост
# 8
Ползвахме! Действа много добре! Следвах указанието.
Виж целия пост
# 9
 Ползвахме го и от него бях най-доволна. Впръсквах по 1 път в шишето при всяко хранене, а когато ни бяха по силни коликите- 2 впръскания Peace
Виж целия пост
# 10
Ползвах само тях и детето се чувстваше добре.По едно-две впръсквания на всяко хранене.
Виж целия пост
# 11
Ползвах. Добро е. И аз с дозаторчето по едно, две впръсквания преди хранене.
Виж целия пост
# 12
не съм го чувала даже ние използвахме саб симплекс
Виж целия пост
# 13
3 на ден преди ядене по една помпа Peace
Виж целия пост
# 14
3 пъти на ден по едно впръскване преди кърмене...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия