от четери яйциклетки само една годна

  • 1 029
  • 9
Здравейте момичета преминали през този проблем.Вчера на  сестра ми  приключи инвитро от четири яйцеклетки само една годна.Много се притесняваме кажете имали някакви шансове.В петък ще ги връщат обратно.
Виж целия пост
# 1
да според мен има шанс, важното е че, има годна
Виж целия пост
# 2
сестра ти къде прави инвитрото
Виж целия пост
# 3
Има шансове, разбира се. Да вярва, да мечтае, може би това и е късмета. Laughing
Виж целия пост
# 4
Разбира се, че има шанс. Стискаме и палци Hug Praynig
Виж целия пост
# 5
В Пловдив в Селената там са страшни професионалисти,свършиха се работата перфектно.
Виж целия пост
# 6
Моят син се роди от една оплодена яйцеклетка! Успех и на сестра ти!
Виж целия пост
# 7
нали и природата е предвидила по една яйцеклетка да се опложда и хиляди хора забременяват по този начин..това да и е късмет...СТИСКАМЕ И ПАЛЦИ!!! Наскоро някой разправя случай за едно семейство 2-3 опита инвитро и все имало по 4-5 яйцеклетки и все неуспех и последният станали 4 като при вас, но само една ставала и е забременяла!!!!!!!!!количеството не е важно
Виж целия пост
# 8
Да, и при нас беше така. На третия опит ИКСИ се оплоди само една яйцеклетка от общо 5 - и резултатът е на 6 години! Успех, стискаме палци!
Виж целия пост
# 9
Не се отчайвайте. От 5 при мен само двечки успяха да измъкнат, но това не попречи. Сега, след трансфера, сестра ти повечко да лежи, глезете я и и създавайте положителни емоции. Ние стискаме палци newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия