На какво е симптом зеленото ако?

  • 2 191
  • 27
Здравейте мами.
От три дни бебо ака зелено ако. Досега беше жълто, но преди 3 дни се започна с малко зелени нишка, а от вчера вече е цялото зелено. Казаха ми, че ставало така ,когато бебчо настивал, но ние сме си добре - нито температура, нито кашлица само зверски колики ни мъчат, но те са си от 2 седмици. Ние сме изцяло на кърма, но понякога му давам и чайче за колики на Хип. Какво друго може да причинява такъв цвят?
Виж целия пост
# 1
Аз знам че и от коликите може да е зелено акото и да има слуз. Най- добре е да питаш педиатъра- звънни по телефона или занеси памперс да го види. Все пак това и е работата.
Виж целия пост
# 2
И аз съм чувала, че когато има колики и акото става зелено. Но ние нямахме колики, а и нащо стана зелено - някой път светло, някой път тъмно Thinking
Виж целия пост
# 3
Някоя храна която ти си яла.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми бяха казали, че зеленото ако е настинало. Оказаха се пълни глупости. Забелязахме, че акото му винаги е зелено, когато е пил ябълков сок. Така че, ако пие сокчета, може да е от това.
Сега видях, че сте още само на кърма. Тогава може да от някои плодове, които ти си яла.
Виж целия пост
# 5
Изстиване, претопляне, колики, храна,която кърмачката е яла, сокове, чайчета.....
Виж целия пост
# 6
Изстиване, претопляне, колики, храна,която кърмачката е яла, сокове, чайчета.....
И аз така мисля Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Педиатъра на мене ми каза че е нормално бебшкото ако да си мени цвета от лимонено жълто до тъмно зелено, и това незначи че му има нещо на детето. Иначе съм чувла, че акото е зелено когато детето има колики
Виж целия пост
# 8
Има най-разнообразни причини за зеленото ако - най-честата е бързо преминаване на храната през стомахчето. След като е съпроводено и със силни колики, може да се разгледа начина, по който кърмиш, за да се види дали могат да се направят някои промени и положението да се подобри - често се случва при майки с много обилна кърма или ако се ограничава кърменето (в стил - 10 мин на едната гърда, 10 мин на другата).
Виж целия пост
# 9
Най-вероятно при вас е наистина от коликите, но не винаги трябва да е симптом на нещо...  Peace
Виж целия пост
# 10
от колики
Виж целия пост
# 11
Когато на моя за първи път му стона акото зелено педиатърката първо ме попита дали съм яла портокали. Така, че помислиси какво си яла, което досега не си си позволявала, може да е от това.
Виж целия пост
# 12
Моята педиатърка каза , че акото на детето зависи от това какви храни консумирам аз.
Виж целия пост
# 13
И нашето ако е зелено , та даже тъмно зелено...  Thinking Ние сме на АМ и плодово пюре, дали е нормално?! Thinking
Виж целия пост
# 14
зелено ако- настинало, претоплено, пюре със спанак 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия