Термометър

  • 944
  • 11
Моля Ви кажете според вас коя температура е вярна като е измеря с обикновен термометър е 37.2, а с дигиталния е 36.8. На кой от двата термометъра да се доверя.
Виж целия пост
# 1
Аз винаги се доверявам на обикновения термометър Laughing
Виж целия пост
# 2
И аз вярвам повече на живачния,макар че по-рядко го ползвам(страх ме е да не го счупят децата).
Виж целия пост
# 3
Ползвам само живачен термометър  Peace,нещо дигиталния не ми вдъхва надежда!
Виж целия пост
# 4
Предпочитам живачния термометър. За мен той е най-точен. Имаме и дигитален. В упътването пише следното:
- когато температурата се мери под мишницата, към изписаното на дисплея се прибавя 0,5
- когато се мери в дупето, изписаното на дисплея е точната температура
- когато се мери в устата, от изписаното на дисплея се вади 0,5.
Мисля, че в твоя случай и двата термометъра мерят правилно. Хубаво е да прочетеш упътването. Може би трябва да прибавиш 0,5.
Виж целия пост
# 5
Аз вярвам на живачния.
Виж целия пост
# 6
Използвам живачният ако премерената темп. с дигиталния е много висока. Имам два дигитални и живачен. Явно съм попаднала на свестни дигитални, защото мерят еднакво, без разлика с живачния. За Дияна дигиталният ми е по-удобен.
Виж целия пост
# 7
аз също вярвам повече на живачния!знам,че когато дигиталният термометър е с оригиналната си батерия,може и да мери точно,но веднъж смениш ли му батерията вече дава отклонения!
Виж целия пост
# 8
На живачния вярвам повече.
Виж целия пост
# 9
вярвам на жива4ния,и винаги меря с такъв!
Виж целия пост
# 10
Само живачния Peace
Виж целия пост
# 11
Аз също се доверявам на живачния. Вече знам от къде идва тая температура още на първия опит за бебе резултата е положителен и при първата бременност 1 и 2 месец ги изкарах с 37,2 и лекарите казват че е нормално. Мислите ми са объркани защото днес правих теста и съм много развълнувана все още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия