легло или кошара за спане и игра

  • 8 831
  • 59
за съжаление нещата в нашта мила родина стоят така,че се налага да изберем най-доброто за нашето дете,но съобразено с финансите ни!
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/365
или
http://www.shtarkel.com/l7.html
искам вашето мнение досежно тази дилема. с таткото взимаме нелоши заплати, но имаме и кредити,
заради които някакси не можеме да си позволиме да купиме нещо, което няма да е най-подходящото!
все пак който плаща лошо, плаща 2 пъти!!!
не се касае за дънки, които струват 50лв примерно, и ако не ти харесва, просто си седят в гардероба или ги подаряваш!
Виж целия пост
# 1
Аз бих взела легло, а да си играе на пода, ако не можем да вземем и двете.
Първия линк не се вижда.
Виж целия пост
# 2
Ние им купихме кошари, на които им се махат решетките и може да се ползва до към 7-мата година на детето. За мен това е идеалния вариант, защото едната струваше 140 лв., а си решаваш проблема за няколко години напред.
Виж целия пост
# 3
Ами преди година купихме легло,а после се наложи да купим и кошара за игра,та сега си ги имаме и двете.Ако мога да върна времето назад бих купила кошара,нищо че леглото на дъщеря ми е с люлка и се трансформира в юношеско.
Виж целия пост
# 4
Кошара беше моят избор -удобна , практична , безопасна ! Peace
Виж целия пост
# 5
Ние взехме кошара на 2 нива за спане и една огромна кошара (1,70 х 2,20) за игра. Peace
Виж целия пост
# 6
Аз бих взела легло, а да си играе на пода, ако не можем да вземем и двете.
Първия линк не се вижда.

става въпрос за кошарка чиполино амбър
Изработена от слънцеустойчива и лесно почистваща се материя
Лесно сгъваема и преносима
От раждането на бебето, продуктът може да се използва като легло, а пространството отдолу за вещите на бебето
В по-късните месеци, матракът може да се отмества и да се ползва като кошара за игра
Има страничен джоб за играчки
Има допълнителна пластмасова поставка за принадлежности отстрани на кошарата
Подложка за повиване
Страничен отвор с цип, през който детето може да излиза
Виж целия пост
# 7
Ние имаме и двете и сега съжалявам че изобщо купихме легло.Кошарата е много по-широка и няма нужда да я ограждаш с обиколници,за да не се нарани детето докато се върти по време на сън Peace Единствения недостатък на кошарата за мен е че матрака(ако може така да се нарече) е по-твърд и тр да измислиш нещо за под чаршафчето,за да му е мекичко на бебчето Hug
Виж целия пост
# 8
Ние имаме подобна кошара на тази,която описваш.На Бертони е.Стой в хола,където сме през деня с малкия.За сега я използвам за легло или си се забавлява като му накича  играчките .
Дървена имам в спалнята,където си спи вечер с нас.На мен са ми потребни и двете.Смятам,че ако се вземе хубав матрак за преносимата ще е толкова удобна ,колкото и другата.И когато вече не ти трябва или решите да отидете някъде я сгъваш и си решаваш проблема с пространството,което ще заема или с проблема,къде ще спи детето,ако ви се наложи да пътувате.
Скоро ни дадоха да ползваме още една преносима и е при бабата и дядото. Peace
Виж целия пост
# 9
Имам подобно легло с люлка, което се трансформира в такова за порастнало дете. На този етап считам, че е боклук, а съпругът ми се тръшна 330 лв за него. Боклук е, защото височината на решетките не са съобразени с височината на детето. Дъщеря ми е на година и 3-4 месеца и вече два пъти пада от него, като се прехвърля през решетките. Тя е 86 см., а решетките 60 см. Сега бих купила кошара, но тогава аз се тръшнах за леглото и сега аз и единствено аз съм виновна, че детето се преобръща.
Някой се притесняваше, че ще играе на пода. Има много хубави "пъзели", които се редят на пода и изолират идеално от земята. 1 кв.м. е от 4,50 до 16 лв.
Виж целия пост
# 10
Аз бих взела легло, а да си играе на пода, ако не можем да вземем и двете.
Първия линк не се вижда.

става въпрос за кошарка чиполино амбър
Изработена от слънцеустойчива и лесно почистваща се материя
Лесно сгъваема и преносима
От раждането на бебето, продуктът може да се използва като легло, а пространството отдолу за вещите на бебето
В по-късните месеци, матракът може да се отмества и да се ползва като кошара за игра
Има страничен джоб за играчки
Има допълнителна пластмасова поставка за принадлежности отстрани на кошарата
Подложка за повиване
Страничен отвор с цип, през който детето може да излиза

Сега го видях.
Това не е кошара за игра, това е преносимо легло. Ако сложите по-твърд матрак може да се ползва постоянно.
И все пак, аз съм си за леглото, да не говорим, че това което си показала супер много ми хареса  Peace
Виж целия пост
# 11

[/quote]

Сега го видях.
Това не е кошара за игра, това е преносимо легло. Ако сложите по-твърд матрак може да се ползва постоянно.
И все пак, аз съм си за леглото, да не говорим, че това което си показала супер много ми хареса  Peace
[/quote]

написала съм кошара за спане, защото така е написано и в каталога.
Виж целия пост
# 12
Имам и дървена кошара на 2 нива и сгъваема на Чиполино на 2 нива и всички екстри описани по горе. Дървената я ползвах до 8-мия мес., защото после дъщеря ми се изправяше и можеше да падне през решетката. От тогава спи и играе в преносимата, като от нея купихме още 2(за 2-те баби). Сега съжалявам , че сме купили дървената, но опита учи. Grinning
Виж целия пост
# 13
Леглото е много добър избор, ако имаш достатъчно пространство. По-голямо е от стандартна кошара и след като порасне детето може да се ползва като легло и малък шкаф отделно. Хубавото е, че пространството вътре е голямо и на детето му е комфортно. Голямата ни дъщеря го ползва като кошара до около 4 г., а сега поотделно леглото и шкафа. Но сме имали и от другия тип кошара и също сме доволни. Сега на бебка купихме точно такава, защото в спалнята ни няма много място. Признавам си, обаче, че ако имахме място пак бих избрала голямата кошара. Много ни беше удобна на всички, но най-вече на дъщеря ни. Ето и двата варианта:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207304&photo=17
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215539&photo=112

А тази, която описва ВерчИтУ наистина е доста малка и представлява една люлка с шкаф отстрани, но тази, която вие сте харесали не е такава. Ние също бяхме купили нашата от Штъркела, то само там ги има в такава големина, полски са и има към тях и гардероб и скрин. Дано не звучи като реклама, ама наистина съм много доволна. То от снимките се вижда колко е голяма.
Виж целия пост
# 14
Имам и дървена кошара на 2 нива и сгъваема на Чиполино на 2 нива и всички екстри описани по горе. Дървената я ползвах до 8-мия мес., защото после дъщеря ми се изправяше и можеше да падне през решетката. От тогава спи и играе в преносимата, като от нея купихме още 2(за 2-те баби). Сега съжалявам , че сме купили дървената, но опита учи. Grinning


именно защото опита учи написах тази тема
няма как да избера най-доброто, без да имам опит
а с вашите съвети ще ми бъде по-лесно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия