болки в гърлото

  • 151 651
  • 81
# 75
Здравейте мили мами,
От няколко дни чета какво сте писали по темата и немога да се реша да пиша, но ето че го сторих.
Аз съм на 30г. и имам проблеми с гърлото, преди 2 месеца изкарах ангина и след това грипа с хремата и кашлицата и от тогава започнаха проблемите ми. Първоначално усещах страхотно парене в гърлото и устата, имах и обложен език. Появи се чувство че все едно имам постоянна храчка в гърлото, която все ме кара да се изкашлям, а сега започна и леко да ми се променя гласа. В общи линии е това, но много ме е страх, знам че трябва да отида на лекар и ще го направя, но такъв ужас изпитвам какво ще каже лекаря,че направо тръпки ме побиват. При нас в службата почина един човек, който го оперираха от рак на гърлото и аз така се стресирах, че имам чувството че ще полудея. А най-вече се притеснявам за сина ми, който е на 5г. и все още има нужда от майка си.
Извинете ме ако пиша объркано, но пиша и плача.

Недей миличка да плачеш, успокой се малко! Аз знам как се чустваш, защото съм на същия хал- след прекарана пневмония имам все болки, през месец, два пия АБ, и започнах да си внушавам всякакви смъртоностни болести, как децата ми ще останат без мама, не  мога да мисля за друго-само това ми е в главата!
Може би 90% е на нервна почва тази болка, но иди на лекар, не се притеснявай, по-добре по-рано да вземеш мерки, сигурно ще е нещо безобидно! Нека ти направят изследване за бактерии, които не са толкова страшни, ако ги имаш, лекува се с АБ!
Стана ми жал като прочетох поста ти, защото и аз така се чувствам понякога-безнадеждна и уплашена!
Късмет ти желая!
Виж целия пост
# 76
Благодаря за милите думи abina, дано да е нещо безобидно!
А ти къде ходи на УНГ?
Виж целия пост
# 77
Аз не съм от София и да ти кажа едва ли ще ти върши работа, взеха ми секрет от гърлото,направиха ми изследвания, но нищо.....Пих си АБ и така, докато пак не ме удари!
Виж целия пост
# 78
as sam v sa6toto polojenie neznam kakvo da pravia 6te otkaca
Виж целия пост
# 79
Здравейте,аз на същия хал вече 4 месеца,постоянно по доктори.Аз съм на 30 години и съм майка на 2 дечица,като малката ми е само на  10 месеца.И вместо да се радвам на дечицата си аз се размотавам по доктори,защото постоянно нещо ме боли.Правиха ми скенери,рентгенови снимки,облъчих се хубаво и всеки вика нищо ти няма,полудяваш.Преди 1 месец бях болна от гноен синузит и даже пункция ми правиха.Сега пак почна да ме наболява гърлото,ходих днес при личния и ми пусна носен и гърлен секрет и да видим какво ще излезе.Аз сега пак ще лудна,дали да отида и на УНГ,да не е нещо лошо.Да ама личния вече не иска да ми дава направление,понеже му омръзна.А аз нямам все пари да си плащам.Кажете ми да чакам ли секрета в четвъртък.
Виж целия пост
# 80
Ето и аз пак тук!
От вчера пак с адски болки в гърлото, не мога да дишам!
Отидох при личния-гнойна ангина!
Аб Азитрокс ми предписа!
Вече ми омръзна от това гърло, през месец през два, айде АБ!Уж ми правиха изследване за секрет и нищо и пак.........
Чувствам се много зле,но най-вече психически, понеже всички видове диагнози, свързани с болки в гърлото си ги поставям.........
Виж целия пост
# 81
И аз съм тук-също на АБ. Всеки месец е това! Дайте да опитаме нещо алтернативно,че ми писна от тия АБ! Някой знае ли бабешки лек,то друго не ни остава Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия