bremenna sam,ima li opastnost...

  • 2 708
  • 25
zdr,testat mi za bremenost e polojitelen,napravix go na 6 den sled  zakasnenieto,mn.se valnuvam za6toto opitvame ot edna godina,iskam da popitam dali ima opastnost za ploda za6toto 4etiri dena sled ovuto pix za okolo pet dena kombinaziq ot vitamini i folieva kiselina.sega v ponedelnik 03.03 imam sre6ta s genekolojkata mi,no me e strax dali tezi vitamini ne sa navredili po nqkakav na4in na ploda,drugo ni6to ne sam vzimala nikakvi xap4eta,zigari ili alkoxol.sega ne piq ni6to iskam da 4uq mnenieto na genekolojkata mi.tova za men e parva bremenost.blagodarq na vsi4ki koito 6te mi otgovorqt.
Виж целия пост
# 1
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Интересно как опитвате от 1 година, а не знаеш какво е "витамин" и фолиева киселина?
Не проумявам..въпросът ти е абсурден Crazy
Фолиевата киселина е трябвало да я пиеш през цялото време, а витамините не са ти навредили по никакъв начин.
Фолиева ще ти изпишат така или иначе.

Забравих да ти честитя Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам вит. А не трябва да се взима в големи количества, за всички други няма проблеми, а фолиева киселина е наложителна както са ти писали  . Не се притеснявай, ти си още толкова в началото. Лека и щастлива бременност!  Laughing
Виж целия пост
# 4
Витамините са препоръчителни, а ФК задължителна при планиране на бременност.
Честито! Лека и безпроблемна бременност и здраво, пухкаво бебе накрая!
Виж целия пост
# 5
Честито   bouquet ! Здраво и палаве бебче!  Peace
Виж целия пост
# 6
Честито и спокойна бременност! newsm10 newsm44 smile3525
Виж целия пост
# 7
Витамините са си витамини те с нищо не пречат,а фолиевата даже е задължителна
Спокойно нямаш повод за притеснение  Peace
Честито желая ти леки 9 месеца   bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито мила няма проблеми за витамините Hug
Виж целия пост
# 9
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet

  bouquet
Виж целия пост
# 10
Ники, аз пия асперин (заради тромбофлебит) от години. Гинеколожката ми каза, че това не е проблем (не че още съм бременна), каза даже, че много бременни го пиели по предписание-а асперинът със сигурност е по-опасен от витамини. Не трябва да се паникйосваш излишно-радвай се за теб сега е по-подходящо да си по-положителна. Успех и честито!!
Виж целия пост
# 11
Щом са само витамини не вредят,даже са препоръчителни;то нали и фолиевата киселина е витамин от групата на В витамините/В9/ Peace
Честита бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честита бременност! Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Радвай се!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз в дните, в които сме направили бебето пиех Валериан и едно хапче Лексотан даже  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Лекаря каза, че няма никакъв проблем, просто е много рано, за да навреди на бебето. Така, че не се притеснявай за витамините, всичко ще е наред.

Честито и лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 14
Честито! newsm18
Не се безпокой за витамините, с фолиевата киселина скоро няма да се разделиш, тя е изключително полезна. И искам да ти кажа, че си късметлийка щом си бременна преди да се увътриш в терминологията на витамини и хормони и... smile3503 Hug Hug Hug
Лака и спокойна бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия