Да слабеем със замах.

  • 1 541
  • 17
Днес по ТВ казаха,че според нови изследвания пазаруването при жените води до отслабване Rolling Eyes.
Че то ако беше така аз трябваше да съм Кейт Мос Laughing.
Една 70 кг дама например изразходвала над 450 калории след 30 минутно пазаруване Shocked
Стартирам нова диета по лекарско предписание.
Има ли желаещи да се включат?
Виж целия пост
# 1
Мила разкажи по  подробна за тази диета?  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ами какво по-подробно Rolling Eyes
Взимаш една пачка пари и юруш по магазините Mr. Green
Виж целия пост
# 3
хаха ако ми дадеш пачката се включвам и абонирам доживот Joy
Виж целия пост
# 4
Абе 450 калории ми се сториха много, обаче съм съгласна, че има въздържателен ефект.
Като видя в някой дрехи как изглеждам, се амбицирам да отслабвам ... понякога Laughing
Виж целия пост
# 5
Абсолютно вярно е.Когато обикалям магазините,нямам умора,губя представа за времето,а за ядене дори и не мисля Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз чух за това отслабване,но няма кой да ми даде пачката smile3503.Намеря ли го,веднага се включвам и аз.
Виж целия пост
# 7
И аз започнах да отслабвам по тази схема  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ще покажа това на мъжа ми и ще го успокоя,че имам малко кг-ми за сваляне  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Преди малко казах на мъжа ми за тази диета , а той ми каза че бил чул, но много се надявал аз да не го чуя това.  Joy Joy Joy
Досега не съм забелязала като пазарувам да отслабвам - освен само финансово , но може пък да ми е слаба пачката?  newsm78
Може би се дължи на приятната емоция да пазаруваш , вместо на тази да се навърташ около хладилника?  newsm78
Успех на всички , решили да приложат това отслабване и чакаме резултати!  Hug
Виж целия пост
# 10
Възможно е така да се отслабва,особенно като изхарчиш всичките си пари и после не ти останат за храна Mr. Green.Така ще се стопим за нула време
Виж целия пост
# 11
Възможно е така да се отслабва,особенно като изхарчиш всичките си пари и после не ти останат за храна Mr. Green.Така ще се стопим за нула време
Thinking

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Възможно е така да се отслабва,особенно като изхарчиш всичките си пари и после не ти останат за храна Mr. Green.Така ще се стопим за нула време
Thinking






Русо гладно - нема .............пак ще намеря кво да ям  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Днес е добър ден за начало на нова диета  Mr. Green Вече информирах мъжо, че тази вечер ще слабеем  Mr. Green ми кво сега, нали иска слаба жена и той трябва да жертва нещо ... кредитната си карта например  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Момичета,здравейте преди 3месеца си взех японски 4ай -ИНХУА,ЗА 20дни отслабнах с 6кг.. и в момента съм 52кг.. и не съм мръднала нито на горе нито надолу,продава се в аптеките и струва 6,50лев.Мои приятелки също са доволни от ефекта.Пробвайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия