® Португалия - пролетна тема № 6

  • 13 954
  • 283
Виж целия пост
# 1
Запис в новата темичка !  Peace
Благодаря mam@ !  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз още малко да ви подосаждам че после като почна работа няма да имам много време.
Днес реших да дам Крис на ясла за един ден малко да си поиграе с децата. Дано няма последствя. Довечера ще сме на пица и хамбургери та няма и да готвя. Пълен релакс  Party
Светле и аз така с дрехите, но са малко на Крис, а днес майка ми реши да ги уважи  Mr. Green При нас е хладно но става за разходки, а като спре студения вятър може и якето да свалиш.
medi, дано на Инеси и се размине само с хрема. Свекърва ми ми каза за някакво хомеопатично което било много ефикасно, нейна колежка го ползвала, ще я питам точно как се казва, да споделите дали имате отзиви.
А тези които с в Португалия, давате ли нещо за стимулиране на имунната система. Аз сега давам витамини apeit jelly kids и BioGaia, някой има ли отзиви от тях, или да ми препоръча нещо.
Успешна и лека седмица на всички.
Виж целия пост
# 3
Вики,
на мен в аптеката ми препоръчаха Желея Ройал ,не зная как е написано на португалски ,но така ми го казаха.То е с пчелно млечице и е за подсилване на апетита и имунната система. Струва около 20 Евро.Не съм  давала на Луиза, защото имаме още от един друг сироп с витамини и ще го купя като свърши този дето пие в момента. Аптекарката е моя позната и каза че е много хубав. Peace
Виж целия пост
# 4
 fortee, може и да е същото jelly kids, витамини с пчелно млечице и е за подсилване на апетита и имунната система, майка ми го взе около 15 евро, дано да има ефект, вече от около 2-3 седмици го пие. Пиши като го вземете какво пише на опаковката, как е името? А този дето пие сега какъв е?
Виж целия пост
# 5
Вики , в момента пие Tonosol-emulsao .Но това са само витамини. А другото мисля, че не е същото, но като го купя ще ти напиша с точност името. Ефектът може и да е еднакъв,както и съставките да са еднакви  и да е с друго име ако е от друг производител.
Виж целия пост
# 6
Да се запиша и аз  Peace
За витамини,дражета и сиропи не мога да споделям по обясними при4ини  Wink
Меди,кажи нещо за Ципросепт....
Аз още се двоумя дали да си взема кола  newsm78  Има 1 Фолцфаген 2 за 550? от познат,малко е стари4ък,1992г е....
Тук днес времето е отвратително,пръска отвратителен дъждец и духа вятър......
Надявам се днес да подпиша резервата за апартамент  Peace
Виж целия пост
# 7
За витамините аз ползвам vi-dailin,а едни приятелки от България ми препоръ4аха oscillococcinum,това е хомеопати4но,купувах го веднъж,аптекарят даже не го беше 4увал,вторият път пък нямаха в нали4ност и после ме домързя да отида Embarassed
Дани се влоши вместо да се подобри Rolling Eyes,кашля като за световно и въобще не може да диша през носа.Аз пък откакто си сложих спиралата и непрекъснато кървя CrazyНа вси4кото отгоре реших да се боядисам взех си тъмно русо,а взех 4е станах тъмно кестенява #CrazyАйде засега толкова от мен Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Записвам се, но ще ви чета утре!
 Hug
Виж целия пост
# 9
Ей къде се загубихте  Party
Аз реших да пратя Крис 3 дни на ясла защото е по-добре а от Събота после 10 дни са почивка. Хем и аз да си почина малко, че се надявам скоро да почна работа а не успях да си почина. А и той да си поиграе с връстниците си.
Днес се опитах да свърша и малко работа, не особенно успешно предвид бюрокрацията и несъобразителността на португалската система и чиновници  ooooh! Нищо ново под слънцето. Отначало се ядосах, после си викам защо ли се изненадвам и си хабя нервите без нужда.
Как сте вие  newsm10 или newsm11
Виж целия пост
# 10
Ами аз освен пак да кажа за свеки Mr. GreenВ4ера излизах с нея и пак ме ядоса,тръгва да паркира и аз и викам,4е е малко мястото и няма да се събере,а тя напук се пробва и естествено пак бутна колата,после дава назаден и аз и казвам да спре,4е ще отнесе огледалото,а тя натиска газта и го отнесе ,а колко шофьори ни бибипкаха,един даже ни показа среден пръст ,щото им отнема предимството,пък тя ми вика,4е те не знаели правилата за движение Crazy
 
 
 
Виж целия пост
# 11
Зои тя вашата кола върви ли още  Confused Чудя се да се смея ли да ти съчуствам ли  Hug
Виж целия пост
# 12
Ей здравейте в новата темичка!
Да ни е честита и да имаме повече прияъни неща за споделяне и хвалене в нея  bouquet
Мама@,благодаря ти за инициативата и оформлението, за пореден път си се справила отлично!!!  bouquet
Вики,не се ядосвай и тук е същата биурократщина и идиотщина би трябвало да си свикнала....дано Крис е добре и се наслаждава на компанията на децата!
Зои,свекърва ти луда ли е или иска да ви остави без кола ,в най-добрия случай,защо изобщо Филипе й позволява да шофира,и защо не караш ти?Стискам палци да няма повече инциденти до края на гостито й! PraynigКак е Дани?
Светле,вие как сте,нещо не си активна,както обикновено newsm78
Доре,купи си колата,не му мисли,майкината е Рено 19 за 500е с всички екстри,при това действащи, и й върши добра работа,няма да си толкова зависима от половинката.Как е паленцето,ака ли навсякъде?Ако случайно не знаеш един съвет как да го научиш да ака и пика на едно място,докато порастне и започне да го прави само навън:сложи един памперс с белина там,където искаш да ака и пика и то ще ходи само там и поливай през ден два по малко белина да не изветрява миризмата,Успех! Hug
Форти,къде си?Пиши ми на лични как е?
Нова,сигурно си прекарва добре и ще се върне с планиниски тен Peace
Дани,как си,работата?
Аз уча усилено,вървя по плана,дори направих нов план  Shockedда свърша тази неделя и последната седмица да е цялата за преговор,ако успея ще е добре.Лошото е,само,че грипа дето Ини донесе от яслата ме тръшна тотално и съм зле,но днес е 3ти ден и вече дишам,тя слава Богу го спря овреме,аз го спрях по-точно,но и тя помогна, и даже днес е на ясла,много е важно да е добре, и да е там и следващата седмица.А от снощи и таткото е с грип и така,иначе сме ок.Днес заваля,а беше хубаво пролетно временце,но пак ще се оправи,няма начин...
Ами май достатъчно се разписах сега сте вие,а аз продължавам с абортите... Rolling Eyes
До скоро и много целувки,тук поне са безопасни....
Виж целия пост
# 13
Аз съм добре.Работата е интересна и забавна и нямам идея даже кога мина седмицата.Всичко върви много добре.Надявам се даже, да ни оставят заедно с другото момиче, което кандидатства (има такава възможност).
Майка беше в Гърция, на гости на сестра ми и в събота ще си идва, така че и уикенда няма да мога да влезна (вероятно).
Зои, това и свеки не е.То направо е... ooooh!  .Първо се шашнах, после, ще ме извиняваш, ама се смях.Жената има някаква "дарба". #Silly

Целувки от мен на всички!
Виж целия пост
# 14
Малеее аз докато се наканя да пи6а вие сте изписали доста....а май и бутона непро4етени публикации не ми работи..4е днес поне 2 пъти проверявах и нямах ни6то....
Да питам мамите раждали в Португалия...има ли не6то което трябва да се знае за раждането...една приятелка е на път...та да е подготвена....даже днес и е паднала тапата Thinking..6те ражда в Сао Жоао в Порто...е то навсякъде е разли4но де но......споделете.. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия