нова седмица - нов късмет! 16-22.05.2005

  • 5 449
  • 120
# 45
Здравейте, милички! Аз се завърнах след невероятна сватба и много активна почивка през медената седмица!!!! Прекарахме страхотно, ако желаете тук може да видите снимки:
http://community.webshots.com/album/346510813bhzdsY
има ги и в подписа ми.
Много ми липсвахте! Радвам се за хубавите новини във форума и с нетърпение чакам още много такива!!! Прегръщам ви и ви целувам!
Виж целия пост
# 46
Браво Меги! Много хубава булка си! И е хубаво, че си сезаредила с много положителни емоции! Желая ти дълъг и щастлив семеен живот! Много да се обичкате!

Виж целия пост
# 47
Цитат на: Grizabella
Диър, и на мен ми се е случвал точно такъв сценарий - тече кафеникаво, ама много мижаво в продължение на седмица, и след това изведнъж вземе, че дойде истински. Мисля, че се дължи на някакъв дисбаланс в хормонките, но според мен само временен. Така и така си решила да идеш на лекар - направи го и поговори с лекаря за това. Но не се тормози излишно, другият месец най-вероятно ще ти дойде пак както си е нормално.
 
дано другия месец да си дойде както преди , разговарях с лекарката си по тел. и тя каза , че може да е от хормони , но може и от времето ( вечер е студено , а през деня много топло) , а и от нерви може.......... дано не е нещо сериозно
Виж целия пост
# 48
Меганче , страхотна булка , страхотни младоженци и страхотни снимки !!!!  Grinning
Пак ти пожелавам мноооооооооооооого любов и разбирателство мила ! Grinning
Виж целия пост
# 49
welcomeЗдравей Меги страхотни снимки супер булка си като гледах снимките ми стана едно приятно на душата и потънах в спомени защото преди 13 години на 10.05 беше и моята сватба и аз тогава бях бременна  и термина ми беше за 14.10 но родих на 05.10 една прекрасна дъщеря Деница, която вече е в шести клас и се заглежда по гаджета. Боже кога минаха тези години като чели беше вчера толкова неусетно си минават годините. Целувки мила много щастлви мигове ти желая радвай им се пълноценно.
Виж целия пост
# 50
Прекрасна булка си Меги! Много сте хубави всички. Желая ти много щастие, любов и разбирателство!
Прегръщам те много!

 Hug  Hug  Hug
  bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 51
Здравейте и от миткалото Хера Mr. Green Днес обиколих половината северна Б-я...и ми се спи естествено Sleeping нали съм дърто. #Puppy dog
Меган много сте сладки двамцата.
Да ви се оплача, че няма на кой друг #Cussing out Идваме си от пътуването и си вземам вестника от пощенската кутия...и познайте кръстословицата решена Imp за втори път става това #Cussing out Ама какво е това чудо незнам...до нас има един пункт за хартия и там работят едни чуждоговорящи хорица/мангали/..дали са те незнам ама утре сутринта ги награбвам...за разгрявка преди работа Mr. Green Да ги питам аз бъркат ли в кутията ми...и защо...ей ама ръчичките ще им откъсна...ох бясна съм. То бива бива ама това пък на нищо не прилича вече.
Виж целия пост
# 52
Цитат на: Хера
миткалото Хера

Хахахахаха newsm62  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  newsm62 .Мила ами грабвай ги,няма ги щадиш я как така ще ти решават кръстословицата я  newsm62 ама внимавай,че да не са те и тогава погрешно ще ги обвиниш хорицата,а и много не вярвам аз чак толкова да знаят да не е някоя съседка дружелюбна та да е решила да ти помага   newsm03 а ако ти трябва помощ казвай,ще пратя Тамара тя мнооого ги обичка чуждоговорящите хора,познава ги по миризмата  newsm48 та да видим дали друг път ще ти се ровят в пощата  newsm62
Мнооого целувки от мен за теб сладурана  newsm51
Виж целия пост
# 53
Мегана, желая ви щастлив семеен живот, много любов и разбилатество !
 married
Много хубава булка си, страхотна рокля и страхотна сватба!


Теди, завиждам ти че изживяваш такива приятни емоции. Моята приятелка, която роди наскоро е от Банско и не можах да ги видя с бебата.
Хера, я ги хвани за ушите братята роми и им вдигни един биг скендал #Cussing out , пък ако не са те, то ще се разбере, поне със сигурност ще видят кой е Thinking Пък от друга страна, те не са толкова умни, че да решат цялата кръстословица, освен ако не са някои мн начетени Shocked
Виж целия пост
# 54
Честито Мегана!!!  bouquet
Желая ти много семейно щастие и много много любов. newsm18
Много сте сладки и двамата бъдете все така усмихнати.
 newsm51
Ще чакам да пуснеш и при нас линка със сватбените снимки. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 55
Добро утро!!!!   love001   love001   love001
Искам да се похваля, че вчера видях новородената бебка-Вики. Прекрасно създание, толкова невинно, толкова малко, толкова нежно и крехко.
 Praynig  Praynig  Praynig се всички скоро да гушкаме най-малко по едно такова човече.
Херка, тури ги в ред кафеникавите "братя"! Излизай сутринта с големите шамари и ги почвай.
 smile3525  smile3525  smile3525
Виж целия пост
# 56
Мисията изпълнена Mr. Green Развихрих се аз сутринта...признаха си..единия де..той го играе шеф там. Казах им още веднъж ако разбера, че са ми извадили вестника от кутията и са барнали кръстословицата ще има Крумовите закони Imp Май ги стреснах Mr. Green ама то ще се чуе.

Цитат
Хахахахаха  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  


Смей се Дея #Silly то на чужд гръб и сто тояги биле малко Mr. Green Целувки Heart Eyes А иначе може да ми пратиш Тамарка...да я намачкам едно хубаво #Silly
Виж целия пост
# 57
Честито  Мегана!!

Желая ви много щастие и дълги години семеен живот!
Виж целия пост
# 58
Меги, страхотна булка си!
Желая ти дълъг и щастлив семеен живот!
Виж целия пост
# 59
Цитат на: Хера
Мисията изпълнена Mr. Green Развихрих се аз сутринта...
Цитат
Хахахахаха  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  

Смей се Дея #Silly то на чужд гръб и сто тояги биле малко Mr. Green Целувки Heart Eyes А иначе може да ми пратиш Тамарка...да я намачкам едно хубаво #Silly

Е ти пък аз ти се радвам  Mr. Green каква си ми бойна Mr. Green,браво на момичето!!!А Тамара не слуша за какво ти е,знаеш ли каква е твърдоглава,абе прилича ми на някой ама на кого ли   Thinking И не слуша само ще те ядосва ама вие нали сте съгражданки ще се разберете. Mr. Green някой има празник в понеделник и аз имам подарък ама ще изтраеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия