Колко "+" теста ???

  • 2 521
  • 84
Здравейте бъдещи и настоящи мами! 
Като чета по разните темички и форума и за разните бъдещи мами, които туко що са разбрали, че ще стават мами и все се чудя на едно - колко "+" теста трябва да си направи човек, че да му е сигурна бремеността?? Доста често засичам коментари за по 2-3-4, че и повече положителни теста ... 
Вие какво мислите по въпроса? Има ли смисъл след '+' тест и закъснението на М да се тича до аптеката за още тестове?  Thinking
Виж целия пост
# 1
Реално погледнато, не няма смисъл след положителен тест и закъснение да се "тича до аптеката " за още тестове. Повечето от нас обаче са правили по няколко. Лично аз направих 3 ooooh!
Виж целия пост
# 2
Един е достатъчен Wink,щом е показал + няма грешка!!!!
 PartyДа разбираме ли че имаш повод за радост?
Виж целия пост
# 3


   Един е достатъчен.Аз си правих по два за по-сигурно, заради бледата втора черта.
Виж целия пост
# 4
Аз си направих 2 теста защото първия не ми отчете резултата.Но според мен няма смисъл,след като ти е дал "+"резултат,а щом ти закъснява.
Виж целия пост
# 5
За мен  един тест с резултат "+"беше достатъчен    Peace
Виж целия пост
# 6
PartyДа разбираме ли че имаш повод за радост?

 Stop  Crossing Arms Неотговарям на такива подвеждащи въпроси!!! 

Подхождам към въпроса чисто ... статистически  book


Просто си разглеждах и се чудех  newsm78

Наистина ми се струва абсолютно излишно при "+" тест да се правят още, но толкова много момичета пишат, че са правили по 3-4 че ....  Crazy
Виж целия пост
# 7
само 1 направих макар, че много се колебах за още   Simple Smile
Виж целия пост
# 8


 Stop  Crossing Arms Неотговарям на такива подвеждащи въпроси!!! 



Ама той не е подвеждащ въпроса Mr. Green,просто аз се бях замислила за същото когато (все още не знаех,но...) бях бременна EFP
Виж целия пост
# 9
и аз направих 3, ама защо и аз незнам, като още първия беше категоричен  Crazy
Виж целия пост
# 10
Два теста си направих.Не повярвах на първия  Laughing
Виж целия пост
# 11
до колкото знам има фалшиви + теста.... затова най добре е закъснение и тест 1 бр. и при лекар.... и той да казва по нататък..
Виж целия пост
# 12
2-3
Виж целия пост
# 13
нямам вяра на тестове (имам лош опит). Препочитам мед. преглед при Аг специалист с УЗ.

Вергилия, честита ти Марийка  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 14
И един е достатъчен.
Аз обаче много рано се усъмних, че съм бременна ...И тъй като втората ми чертичка беше много бледа, за да съм напълно сигурна  си направих 3. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия