Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 757
  • 193
# 120
момичета, може да не едо кожа, а до тип целулит  Thinking
Поне така си мисля, разсъждавайки ...
Виж целия пост
# 121
Четох из темата за кремовете против целулит на Eveline.
Но кой е най-ефективен?
Ден и Нощ: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=206
Концентрат Антицелулит: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=198
Slim Extreme: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=200
Slim Extreme Серум: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=202

Кой сте ползвали и от кой сте доволни?
Виж целия пост
# 122
ползвам последния,но от скоро/ 4-ти ден/ , но се мажа само вечер,че сутрин доста ме мързи Joy и немога да дам отзиви все още,но една приятелка е много доволна и това ме накара да го взема Laughing
Виж целия пост
# 123
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78
Виж целия пост
# 124
Аз си взех на Галеник целуривърса, промоционалната опаковка, така че ще имам за месец. От второто намазване вече и кожата ми е страхотна- гладка, мека. Ще видим целулита дали ще се повлияе. Започнах и всеки ден да карам по малко кростренажора, пък и храната гледам да е по- здравословна. Надявам се да постигна бавно и славно резултати
Виж целия пост
# 125
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?
Виж целия пост
# 126
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?
Виж целия пост
# 127
почти всичко съм ползвала на галеник и съм мн доволна,особенно ампулите за целулит невероятен ефект има при мен
Виж целия пост
# 128
Вчера си взех на Дева антицелулитния и отслабващия и стягащ гел на Дева. Прочетох много добри отзиви за тази марка. За първи път ще ползвам българска козметика, но по принцип съм по-резервирана към действието на тизи продукти, така, че на първо време ще ползвам по-евтина козметика. Дано има ефект, и то от към коремче, че там ми е по проблемно.
Виж целия пост
# 129
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

А! И аз искам да знам!!!
Виж целия пост
# 130
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.
Виж целия пост
# 131
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
Виж целия пост
# 132
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
и аз така
Виж целия пост
# 133
 този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518
Виж целия пост
# 134
този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518



aз пък от леокрема не съм доволна изобщо,измазах 3 броя,обувах едни гащи които бяха в опаковките и накрая нищо Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия