може ли хомеопатията да убие?

  • 1 418
  • 6
В петък мама си отиде.Животът ми е ад,чудовищна болка.И не ми дава мира мисълта,че аз я убих.
Преди 4 години мама претърпя операция с последвали химиотерапии.След това изследванията й бяха добри.Миналата година,през през февруари започна да й пресипва гласа,лятото внезапно получи алергичен шок след раходка в природата-много силен задух,като при астма.Слага си кортизон и се оправи,гласът й се върна също.Преди 10 дни гласът й започна да изчезва отново.Последва и задух/видяха я лекари,казаха,че не е астма,въпреки че приличаше/.Този път кортизонът не помогна,въпреки високите дози.В четвъртък сутринта отидохме на хомеопат-лекар с дълъг стаж в интензивно отделение.Предписа й арсен и апис мисля.Веднага след това получи криза,почти не можеше да диша,но премина.Следобяд започна да й става ужасно лошо,едва говореше,получаваше леки гърчове като че ли на челюстта.Заведохме я в спешното,преслушаха я,казаха,че има фибром на ларинкса,който предизвиква задуха и ще го оперират.Прибрахме се,цяла нощ й се повръщаше,макар че задухът беше значително намалял,започна да бълнува.В петък сутринта каза,че малко й е лошо и много й се спи.И просто заспа завинаги.Някои казаха,че е била алергична към хомеопатините лекарства/смесени с кортизон/,други-че е имала разсейки,тумор на ларинкса.Не знам.Но няма да си простя до края на живота си.
Не направихме аутопсия,мама беше против преживе.Боже,аз ли я убих???
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за майка ти,но не мисли за себе си като убиец!От написаното се вижда колко МНОГО си обичала майка си..както предполагам всеки от нас!Дано времето заличи малко от болката ти...
Виж целия пост
# 2
Картината, която описваш, не прилича на алергична реакция, а на мозъчна исхемия в областта на ствола, като много по-вероятно е да е със съдов произход или обемен процес (тумор) там. Мисля, че щеше да се развие по този начин и със, и без прегледи и хомеопатични.

Искрени съболезнования за мъката ти, но не бива да обвиняваш себе си. Било й е време да отиде в един по-добър свят...
Виж целия пост
# 3
Искрени съболезнования Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Не се обвинявай, макар че знам, че е трудно да го направиш. Ако не беше я завела на хомеопат, щеше да се обвиняваш за това. Аз също мисля че това е било развитие на тумора.
Лека и пръст! Много сила и кураж ти пожелавам!.
Виж целия пост
# 4
Моите съболезнования!
Не се обвинявай, не си виновна по никакъв начин! Хомеопатичните лекарства не предизвикват алергични реакции. Сега не ми се впуска в обяснения, но познавам добре механизма на алергията и начина на приготвяне на хомеопатичните лекарства и няма и 0,1% вероятност това да е причината. Жената си е била раково болна и от това си е отишла.
Съчувствам ти за загубата.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви толкова много! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Моите съболезнования!
ira_d, не се обвинявай не е възможно да си навредила с хомеопатия за 2 дни толкова, че жената да почине. Причината е най вероятно друга. Тя щом е раково болна най вероятно е получила разсейки и докторите не са ги установили. Ти си направила това, което е зависело от теб Hug
Нека почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия