колко често да преваряваме шишетата

  • 4 142
  • 66
Здравейте,искам да попитам ,дали след всяко хранене трябва да се преваряват шишетата.
Питам ,защото на кутията от АМ пише да се преваряват ,но не разбрах, дали става въпрос за след всяко хранене.
Ако ме просветлите по този въпрос ,ще ви бъда благодарна.
Мерси,предварително!
Виж целия пост
# 1
След всяко хранене, но първо се измиват. По-лесно е да си купиш няколко шишета, за да изваряваш по 1-2 пъти на ден!  Peace
Виж целия пост
# 2
Няма лошо да се преваряват след всяко хранене,но аз го правех веднъж на ден.
Виж целия пост
# 3
Имам някоалко шишета  и ги стерилизирах веднъж - два пъти дневно, докато малката не направи 40 дни... След това около месец-два един път седмично.. сега не стерилизирам нищо - мия ги с топла вода и бебешки сапун... Така всъщност процедирах и с големия ми син...
Виж целия пост
# 4
Аз все още ги преварявам,но май вече ще спирам.
Виж целия пост
# 5
tami21  това със стерилизацията го направих така по съвета на педиаетърката.. Според нея децата няма да растат в стерилна среда и не трябва изслишно да се изнежват.... Но според мен е въпрос на личен избор
Виж целия пост
# 6
Аз явно съм от майките дето са по "джаста праста"Simple Smile за стерилизация съм използвала разтвора на чико и то само 5-6 пъти до сега. Може да е въпрос на късмет незнам, но за сега не съм имала проблеми Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз стерилизирам с разтвор,но шишета много не ползвам основно сме на кърма.
Виж целия пост
# 8


   Не съм преварявала, или стерилизирала шишета и биберони никога.Само като купех ново шише го измивах хубаво и го слагах в кипяща вода за около 2 мин.Няма смисъл бебето да се прави стерилно!
Виж целия пост
# 9
преварявам след всяко ползване, независимо детето пило ли е или не.. Но ние само чайче за колики пием от тях иначе се къмим
Виж целия пост
# 10
Тези от млякото стерилизирах след всяко ползване. Другите не само миех.
Виж целия пост
# 11
Имам шишета за всяко хранене, то вече сме само сутрин и вечер, но шишето от сутринта не го стерилизирам веднага, чака си дружката от вечерта и тогава стерилизирам. Т.е. стерилизирам всяка вечер.
Виж целия пост
# 12
1 на ден Peace
Виж целия пост
# 13
След всяко хранене, но първо се измиват. По-лесно е да си купиш няколко шишета, за да изваряваш по 1-2 пъти на ден!  Peace
Тояно така е  Peace
Виж целия пост
# 14
Стерилизирах 1-2 пъти на ден, но имах шише за всяко хранене.Може да се каже че съм стерилизирала след всяко хранене  Rolling Eyes И така до 10-11 мес.Сега ги мия само с вода и сапун
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия