За бисерите в списанията

  • 2 242
  • 48
# 30

Пише, че на годинка трябва да пият 920мл вода дневно. Моето в никакъв случай не ги докарва до там  Rolling Eyes
то аз не пия по толкова вода на ден, не знам едно бебе как може да се класира newsm78
Виж целия пост
# 31
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...
Виж целия пост
# 32
Една лъжичка е нормалното количество бяло течение по време на овулация или в последните месеци (месец) на бременността.
Уф, че гнусно звучи лъжичка и бяло течение  Sick
Виж целия пост
# 33
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...
Аз съм чела,че е около 1 чашка за кафе  Peace
Виж целия пост
# 34
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...
Аз съм чела,че е около 1 чашка за кафе  Peace
При всеки е различно .  Peace
Виж целия пост
# 35
 Djulichka ,да де Simple Smile Нали затова е около  Peace Въпреки че на мен това количество ми се вижда супер малко и ми е трудно да го повярвам.
Виж целия пост
# 36
Djulichka ,да де Simple Smile Нали затова е около  Peace Въпреки че на мен това количество ми се вижда супер малко и ми е трудно да го повярвам.
Точно това имах предвид  Peace. И при мен е само химера , за съжаление .  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
 Shocked тия не са в ред  Crazy
Виж целия пост
# 38
Сещам се за една супа, препоръчана от педиатър в някакво предаване май.Та съставките бяха- морков, сол, броколи и вода.Солта беше 2 ч. лъжици, половин морков и нз колко грама броколи- сваряват се и се получава прекрасна, полезна бистра супа за деца на 4м!

 #Crazy

Виж целия пост
# 39
А това бебе мляко ще пиели или само на вода ще кара?
   Peace  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 40
На мен ми е интересно редакторите къде гледат... Иначе в подобни списания пишат хора, които поназнайват чужди езици, а не журналисти.
Виж целия пост
# 41
Ама Космополитън не пишат ли основно за секс, какво намесиха и бебетата сега Rolling Eyes

Сещам се за една супа, препоръчана от педиатър в някакво предаване май.Та съставките бяха- морков, сол, броколи и вода.Солта беше 2 ч. лъжици, половин морков и нз колко грама броколи- сваряват се и се получава прекрасна, полезна бистра супа за деца на 4м!
Сигурно педиатъра е искал да осоли бебето преди това Laughing
Виж целия пост
# 42
Има бебета, които не искат да пият вода  ooooh!
Виж целия пост
# 43
 Понеже имаме камина и често използваме хартия за подпалка на дървата и от скъсани страници попаднах на статия за храненето на бебето.Пробвах да разбера от кое списание , но беше само половината страница  и така и не успях да изчета цялата страница и името на списанието.

 Та там пишеше :

 - хубаво е бебетата да хапват зеленчукова супа на възраст 14 седмици.
 - да се прдлага често течности , различни от кърмата
 - от шестия месец да се започне отбиване , което да завърши в края на седмия месец и да се премине към кисело мляко с 7 % захар в него.

 Коментар нямам.Видях ,че списанието е от 2005 година, но само това.Прерових кашона ,ама други части не открих.
 
Виж целия пост
# 44
Много глупости се пишат по тези списания  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия