Среща в Пловдив всеки последен четвъртък на месеца

  • 2 719
  • 18
Както вече ви казах идеята за срещи с цел взаимопомощ много ме въодушеви.

Според мен подготовката на кандидат осиновителите е крайно недостатъчна. Също така нивото на осъзнаване на проблемите свързани с "загубата" на собствено дете и дългия период на "егоистичен" (не се сърдете така си го наричам Simple Smile ) живот, в който приоритет са единствено и само желанията на двойката, предполагат наличието на доста капанчета и възможни усложнения за съвместния живот с мъника.

Та след толкова дълго и объркано встъпление просто исках да ви кажа, че ми се иска да започнем да се срещаме редовно. На едно и също място. По едно и също време.

Каня всички осиновители, които биха искали да споделят собствения си опит, както и всички кандидат осиновители, които имат въпроси пък и да нямат пак могат да научат нещо:)

Съгласен съм, че при липсата на професионалисти, като психолози и хора минали по този път най - вероятно ще  бъде само една бърборилня, но въпреки всичко вярвам, че би била полезна. За нас, че ще се запознаем с други семейства с осиновени деца в района. За Боби, че се запознае с други осиновени деца в района. За Боби, че рано или късно ще разбере, че не е "бяла лястовица" и няма причина да се притеснява като го сочат с пръст. За всички кандидат осиновители, които се престрашат да излезнат "на светло" каквато и е първата стъпка за преборване с болката от загубата чувайки нашите проблеми и неволи:)

Така, че ако имате предложение къде бихме могли да се съберем ще се радвам да чуя вашето мнение. Хубаво е да могат да играят и деца от различни възрасти.

Тъй като се надявам това да е регулярна среща бих помолил някой модератор да бодне темата. Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Peace         Много добра идея!  С Ники ще идваме, само кажи къде, и ако може след 5 часа да е, че ние сме на работа и на градина. Някъде, където има детски център...    иначе рискуваме да се разрази "торнадо".
Детският център в Санкт Петербург е супер, но там често правят рожденни дни и може да е резервирано. Сега хич не ми идват идеи, но ще помисля и за други места.
Освен вас и Креми, не знам да има други от Пловдив, но тъкмо така ще се запознаем.
Виж целия пост
# 2
Така,така,аз може и да ни пиша вече но прочитам от време на време  Wink Идеята е супер и съм  за.

Аз познавам много майки от Пловдив които не могат да участват във форума ни ,но на такава среща сигурно ще искат а дойдат  Simple Smile

Ще помислим къде може да я организираме и да стане традиция.

Има хубави центрове за студените дни,или пък парковете вършат идеална работа - ние на кафето а децата да щуреят  Wink
Виж целия пост
# 3
Първото място дето ми влезе в главата като си помислих къде да се срещнем беше онова кафе на гърба на Новотела с меките плочки и чудесната градинка. Май от Креми чух за него:) 

После се сетих за Верди до радиото и телевизията, но наскоро го ремонтираха и не знам какво е станало там. Иначе имаше чудесно място за игра. Чувал съм, че и в Вердито в Кючука може да се играе, но не съм ходил.

Иначе за часа то май повечето работим. Така, че 6, 6 и половина е чудесно. Кажете как е удобно и на вас:)
Виж целия пост
# 4
Супер! Party  6 часа е идеално за нас. Да кажат и другите, като имам предвид , че Креми ще каже и на други .
За Новотела и аз съм чувала, но не съм ходила.  Ако някой има път натам, да погледне как е сега.  Последният четвъртък се пада 24.04.   Има време да определим мястото.
Виж целия пост
# 5
Площадката до новотела е идеална  Simple Smile хем децата ще играят на воля хем ние ще можем да пийнем кафе или биричка  Wink Точно както го е описал Магьосника с меки плочки та да не подскачаме всеки път децата като се затичит. 24.04 в 18 часа съм там  Wink
Виж целия пост
# 6
 И ние също! Joy

Креми, вече не подскачам през 5 секунди. Ники не спира да тича и да беснее.  По скоро съм нащрек, като се заседи на едно място.  smile3540 
Виж целия пост
# 7
Супер!!!

Ще се видим в четвъртък.

И ние сме там в 6 часа.
Виж целия пост
# 8
едно повдигане:)
Виж целия пост
# 9
Има ли къде да отидем наблизо , ако вали?
Виж целия пост
# 10
Вътре:)
Виж целия пост
# 11
ОК! Party
Виж целия пост
# 12
Айде сега кажете видяхте ли се Simple Smile

Много съжалявам че не дойдох,но Кико в четвъртък е на танци от 18часа и няма как да дойда.Ваканцията няма проблеми,но в учебно време ли е не мога  Sad
Виж целия пост
# 13
Ахам:) Беше супер... Въпреки, че беше лошо времето малките направо изтрещяха и се забавляваха много вътре. Големите също. Играхме боулинг:) Досега не бях влизал вътре:)
Виж целия пост
# 14

 Кико в четвъртък е на танци от 18часа

Тогава да сменим четвъртъка със сряда, ако и следващия път няма да ви има. За нас не е проблем. Никито беше много доволен и снощи преди да заспи ме попита кога пак ще ходим там. Хвана ме яд, че си бях забравила фотоапарата, ама другия път ще го взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия