Защо крием възрастта си?

  • 3 295
  • 74
Здравейте! Винаги съм се чудила защо жените си крият годините? Аз лично не го правя. На 32г. съм, но хората ми дават поне 5-6г. по-малко. И какво, ако кажеш, че си на 30, а си на 35, но пък изглеждаш на 40? Мисля, че по-важно е на колко се чувстваш и как изглеждаш. Споделете мнението си Wink
Виж целия пост
# 1
Не познавам жена, която да крие годините си.Нито мъж.
Виж целия пост
# 2
Аз не се ги крия.Така или иначе,изглеждам по-млада...
няма смисъл.
Виж целия пост
# 3
Половината форум си каза годините току преди две теми - "чувствате ли се лелки?"
Виж целия пост
# 4
Аз също не си крия годините.
Виж целия пост
# 5
А защо се използва първо лице множествено число за включване на другите в това, което искаш да кажеш/обобщиш.

Между другото, не само жени си крият годините. На една приятелка мъжът преди години като се запознаваха си беше намалил годините...със седем. Суетен лъжлъо. Още не го харесвам за това.
Виж целия пост
# 6
Има хора,които предпочитат да витае някаква мистерия около тях, предполагам за това си крият годинките или защото са доста.
А ако са в артистичните среди донякъде ги разбирам. Случвало се е майка ми да иска да скрие моята възраст,за да не си кажат хората: "Брейй,тази певица колко ли ще е стара,щом дъщеря й е почти на 30 Thinking" Явно е смятала,че напредналата възраст в професия като тази би събудила някакво недоверие,някаква ирония...
Виж целия пост
# 7
И аз не ги крия.
И не познавам някой, който ги крие.
Част от потребителите обаче нямат възраст в профила.
Виж целия пост
# 8
Аз никога нищо не крия. Опитвам се
дори и данъци да не крия. От никого.
Виж целия пост
# 9
Част от потребителите обаче нямат възраст в профила.
Взе ми думите от устата   Mr. Green
Отваряш профил и какво виждаш ... ...N/A  newsm78
Иначе никой не си крие годините Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз никога нищо не крия. Опитвам се
дори и данъци да не крия. От никого.

Хареса ми! Peace
 Аз познавам хора дето си седят все на 25 години, но им отива! Иначе аз винаги казвам своята!
Виж целия пост
# 11
Не си ги крия. Но и не съм си сложила табелка на гърдите, де. Питат ме - казвам. Не питат - не се натискам.
Виж целия пост
# 12
Аз пък не мисля,че възрастта на даден човек ми е определяща в контактите с него,така че не държа и да я знам. Нали имаше темичка "Чувствате ли се "лелки"?
Там мисля,че стана ясно, че времето по различен начин вае характера на всеки. Peace
Виж целия пост
# 13

Отваряш профил и какво виждаш ... ...N/A  newsm78
Иначе никой не си крие годините Mr. Green

Аз никога не отварям профили.
И никога не питам за възрастта. Обичам да контактувам с хората така, както ги усещам. Случвало ми се е да говоря с някого и в момента, в който той сподели възрастта си по някакъв повод, да се почувствам неловко - я, че е по-млад, я че е по-възрастен и оттам насетне се съобразявам и напасвам поведението си.

И едно е да криеш годините си, друго е да не смяташ за нужно при всеки разговор с непознат да си споделяш ЕГН-то.

Конкретно във форума предпочитам да не зная възрастта на потребителите, за да не се съобразявам с нея, защото лично аз съгласувам поведението си с възрастта на събеседника си.
А тук не ща.
Виж целия пост
# 14
 аз стана ли на 30 започвам обратно броене Mr. Green и то защото не ми харесва възрастта след 30,даже след 25. просто ми се иска винаги да съм на 20-30 . по същата причина ходя с токчета и си слагам грим- иска ми се да съм по висока и по хубава, отколкото ме е сздала природата. човещинка  Wink
като ме пита някой 21=22 годишен сладур на колко съм, със сигурност смъквам до неговите .
но си мисля, че е тъпо това настойчиво разпитване за възраст и то от мъже.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия