детски обувки от велур-как ги почиствате?

  • 1 433
  • 20
След дълго търсене,най-после си купихме хубави обувки за прохождащо бебе.Обувките са от велур и за 0 време стават мръсни.Всяка вечер ги пера с четка ,сапун и вода и подсушавам с кърпа но се страхувам че по този начин много бързо ще ги съсипем.Мили мами ,дайте идея как почиствате такива обувки Praynig
Виж целия пост
# 1
Ако четката е твърда ще ги съсипете лесно, опитай с мекото на гъбата и веро, пак се почистват добре, е, с малко повече усилия.
Виж целия пост
# 2
От магазин за обувки си купих специална четка за велур, за моите обувки. Твърда е. Прилича малко на домакинска тел Simple Smile Прахта се почиства доста добре. Продават се цветни и безцветни спрейове за велур.
Виж целия пост
# 3
и аз предлагам да си вземеш специална четка за велур или ползваи мека , четка и също спрейовете за велур са добро решение.
Но не се задълбочавай, чак толкова, все пак това е дете и обуквки те са на дете,което постоянно играе и не се пази така че не е голям проблем ако понякога са му мръсни обувките.
Виж целия пост
# 4
Търси по магазините-продават най-различни работи за поддържане на велура
Виж целия пост
# 5
Те, обувките, така или иначе ще бъдат съсипани за около месец, защото прохождащото дете не стъпва правилно, и ги изкривява и изтрива, та да не кажа и пробива. Така че, с водичка чисти и не се коси, че тепърва ще пръскате пари за обувки!
Виж целия пост
# 6
мека четка и разни спрейове за велур Peace
Виж целия пост
# 7
Мамчета,много благодаря.Малко ме притесняват спрейовете(нали са химикал),защото тя от време на време си пипа обувките и после ръчичките в устата.Но може би ще купя защото при всички случеи ще са по добре поддържани.Обувките са светло зелени на United colors of benetton и още като ги видях в магазина се влубих в тях но не помислих че ще са трудни за поддържане.Още един път благодаря.
Виж целия пост
# 8
Само с влажна гъбичка.
Виж целия пост
# 9
Има специални 4етки за велур PeaceДобре по4истват
Виж целия пост
# 10
Със специалните четки за велур и после спрей за велур  Peace
Виж целия пост
# 11
Само с влажна гъбичка.
Peace
Виж целия пост
# 12
Само с влажна гъбичка.
И ние така.
Виж целия пост
# 13
Пера ги с мека четка и сапун или течен прах за пране.После ги минавам с четката за велур и пръскам със спрей в подходящия цвят.Само с четката за велур не става,когато са се зацапали,трябва им вода и сапун.Но задължително е после да се напръскат със спрей,той ги омекотява и импрегнира.
Виж целия пост
# 14
Аз ги четкам с една еропореста гъба, специално за велур, с която поддържам и своите обувки. Когато съвсем се зацапат, ги пера.
Но по принцип избягвам да купувам велурени обувки - както за мен, така и за децата. Това е доста деликатна материя, която се поддържа трудно и лесно се поврежда.
От друга страна детето ти ще носи тези обувки само няколко месеца /защото ще дойде друг сезон и защото крачетата растат бързо/, така че не им се впрягай много. Да ги поноси, докато й стават, а после хвърляй на боклука!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия