Седатиф пс- За депресия и нервни с-я

  • 46 498
  • 7
Здравейте майчета! Много ви моля ако някоя от вас е пила от тези лекарства да ми каже по колко са и предписали хомеопатите ви! Аз си ги купих, но тук нямаме хомеопат! В листовката пише 3х2 на ден! На мен това ми се вижда множко! Вече повече от три седмици съм ги купила и все повече усещам че имам нужда да ги пия! Много ви моля да ми помогнете! Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами аз не съм се консултирала с хомеопат, но от години пия седатиф и съм страшно доволна.Някаква магия има в това лекарство-просто ти връща спокойствието, без да усетиш, т.е няма замайване на главата, отпадналост или подобни като при другите- нормалните успокоителни. Аз така ги пиех в началото-3 пъти по 2, ама сега само инцидентно като не издържам пия произволен брой и се спасявам. Сигурно не е хубаво, ама не съм забелязала да вреди по какъвто и да е начин.
Дано ти помогне!
Виж целия пост
# 2
Преди време давах на мъжа си. Промяната беше просто коренна. Давах му обаче само вечер по 2 хапчета, понеже се притесняваше да не оказват влияние при шофиране и работа с машини.
На детето също давах вечер по 1 таблетка.
Виж целия пост
# 3
Първият път като ги пих беше, защото не можех да спя през нощта. Тогава ги пих всяка вечер по 2 хапченца преди лягане. Обаче в периоди когато бях доста напрегната и нервна ги пиех и през деня или 3х2 както пише в упътването.
И аз съм много доволна от това лекарство.
Виж целия пост
# 4
Хубави са ефикасни.Но се смучат.
Виж целия пост
# 5
УжасТ  Shocked
Виж целия пост
# 6

Кое е толкова ужасно?! Мнения ли трупаш? Или наистина си ужасен?
Виж целия пост
# 7
По скоро второто, но да не изпадаме в подробности  Grinning
Мненията са за да се изказват, не да се трупат. Дадохте ми тема за размисъл. Ще медитирам върху това. Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия