ПЛЕВЕН - 51

  • 19 307
  • 285
# 75
Честит празник на всички цветенца,да са здрави и много щастливи.Марти е роден на 30.01.2007.
Виж целия пост
# 76

 
И от нас скромна почерпка за именния ден на нашия Здравко Simple Smile
Да са живи и здрави всички именници.
Виж целия пост
# 77
За Мириел се чудих, а за Здравко бх забравила   Blush Да сте живи и здрави и вие    flower

Сиси, поздравления за започнатата работа. само аз май се офлянквам и не търся нещо по-платено.То на вратата никой няма да ме викне  Rolling Eyes

Дикси, рано почна с прегрешенията  Crazy Аз устисках почти 2 м.  Whistling  И ти с младежта, а  coolcool

Отивам пак да меся козунак. А кой ще ги яде, не е ясно   amiiii
Виж целия пост
# 78
Аз да питам всички,които правят козунак- в какви форми ги печете? На мен в машината не ми харесва много,а иначе в какво ли не пробвах и не става,или прелива или се разлива.И по магазините търсих нещо подходящо и не видях Sad
Виж целия пост
# 79
Аз си имам една продълговата тава ей тази. в нея става ок. Решила съм да пробвам в кръгла, щото като го пека в машината, някакси няма вид на козунак, а на хляб. После ще разказвам пак.
Ми Дивиана е майсторка, сподели опит, ако се включиш, моля те   Wink
Виж целия пост
# 80
Дикси, рано почна с прегрешенията  Crazy Аз устисках почти 2 м.  Whistling  И ти с младежта, а  coolcool

Слаби са ми ангелите на мен  bash

Ама тя и di_p празнува днес. Хайде Дилянка - валерианка, честит празник   bouquet
Виж целия пост
# 81
Дикси, честит имен ден, а и на всички момичета с имена на цветя!Да сте живи и здрави и красиви , като цветята!  bouquet
Виж целия пост
# 82
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИТЕ НИ ИМЕННИЦИ! ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!


Дикси, благородно ти завидях за купона  Sunglasses.

Козунак съм решила да правя чак в петък, ако случайно не стане  Wink, поправка в събота. Дано станат, миналата година бяха супер. По рецептата на Гртхен я правих, защото сподели, че е идеална за новаци като мен. Харесаха ми предложенията на Нади Миши и сигурно ще се възползвам от тях.
Виж целия пост
# 83
Хайде и на  Дилянка честито!   bouquet

Аз се боря яко със сместта. Стана доста, машинката се побърка от месене. Ще раздавам май по къщите  Laughing
Виж целия пост
# 84
Честит имен ден на всички именици!
Днес ходихме в Ловеч на празника и си изкарахме много добре.
Виж целия пост
# 85
Честит имен ден на всички именници!На рожденниците честит рожден ден на патерици!Да сте живи и здрави всички!  bouquet
Виж целия пост
# 86
Честит имен ден на всички именици! Да ви е живо и здраво името!  bouquet
Честито и на рожденниците! Здрави, весели, щастливи!  bouquet
Тази вечер видях дип и я разпознах по Мира. Simple Smile

За козунаците... Каква майсторка съм аз е спорен въпрос... Wink
Меся ги в машина за хляб. След това ги оставям да втасват на топло - ползвам фурната.
За втасването и печенето изпозвам еднократни алуминиеви форми. Предполагам, че и тук по магазините има такива /различни големини и форми/. Ползвала съм и силиконови форми. Тази година ще направя и малки козуначета - мечета, за радост на Тити.
Винаги използвам една и съща рецепта, защото не съм имала провали досега и не ми се рискува. Grinning Тази година ще разнообразя и ще направя и един с плънка - за мен.
Ами, това е моят скромен опит.
Виж целия пост
# 87
Девойки, спешно! Grinning
Кажете ми, моля ви, добър педиатър, при който да бъде записано новородено. Praynig
Знам, че скоро четох нещо по този въпрос, опитах да намеря, но не успях - нито прелиствайки старите теми, нито с търсачката. Confused
Благодаря!  bouquet

Виж целия пост
# 88

За втасването и печенето изпозвам еднократни алуминиеви форми. Предполагам, че и тук по магазините има такива /различни големини и форми/.

 Как не съм се сетила  ooooh! Вчера се разчекнах от миене и сменяне на тави  Crazy

 Божидар е при д-р Владимир Гатев, 2 ДКЦ.

 Лек и слънчев ден на всички  Hug  Предстои ми голяяямо чистене  Whistling
Виж целия пост
# 89
Честит първи рожден ден на Криси!
Честит втори рожден ден на Радост!
Здрави и щастливи ратете,  малки сладки дечица!

Честит имен ден на всички носещи имена на цветя и на всички, които са лазарували. Hug

Дивиана, аз съм доволна от нашата лична лекарка - Свежа Цветкова (намира се под х-л "Балкан" - детската консултация).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия