Колко време след....

  • 1 209
  • 10
Добро утро,момичета!
Искам да споделя с вас последното,което ми се случи.Откриха ми хламидии.Надявам се да ми дадете кураж и отговор на въпроса,който ме вълнува.На тези който решат да ми отговорят им благодаря предварително.
Колко време след лечение на хламидии започвате с бебеправенето?
Виж целия пост
# 1
Питай док Peace
Виж целия пост
# 2
Аз лично се лекувах 3 месеца, на четвъртия почнахме с опитите.Успешно излекуване Peace
Виж целия пост
# 3
Мисля,че няма никакъв проблем с бебеправенето веднага щом направиш всички необходими тестове и прегледи, за да си сигурна че си се излекувала напълно.
Виж целия пост
# 4
Аз лекувах хламидия. При мен лечението беше дълго, защото не се излекувах от първия курс антибиотици. Веднага след второто лечение подновихме опитите.
Ще те посъветвам след като излекувате хламидията да направиш тест за проходимост на тръбите.
Успех ти желая  Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?
Виж целия пост
# 6
КУРАЖ Hug
Виж целия пост
# 7
Само след 1 прием на антибиотици се излекувахме, не сме спирали с опитите и следващия месец бях бременна. Успех!
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?
Eдва ли. Щом си правила преди четири месеца, мисля че няма нужда от втора сега. Нямам идея дали за толкова кратко време, могат да нанесат големи поражения.
Виж целия пост
# 9
Успех и дано всичко да е наред по - скоро! Peace
Виж целия пост
# 10
Успех и от мен всичко ще бъде на ред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия