Важно ли е да попитате 76 146 потребители какво мислят за вашият избор на име?

  • 3 072
  • 50
Първите страници са засипани с анкети за имена. Все сравняваме, избираме, обсъждаме...толкова ли е важно името, бе хора?!

Синът ми се казва Димитър, на баща ми. Вече напълно съм забравила, че на света може да има и друг с това име. На мен ми се струва най-благозвучното и милото, дори и преди да не съм мислела така.
Йоан, Теодор, Никола, Мария, Ивета....всичките звучат еднакво, ако не ги асоциираш с най-милото за теб.  Peace

Ще се радвам да прочета за форумски деца, на които дружно сме избрали името!  Peace
Виж целия пост
# 1
За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace
Виж целия пост
# 2
Щом има такива теми значи за някои хора е важно.
Това е форум все пак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink


Скоро имаше пак такава тема  Crazy

Лично мен не ме дразнят темите за избор на име  Peace
Виж целия пост
# 4
и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling
Виж целия пост
# 5
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink



  Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.
Виж целия пост
# 6
и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling

О, кой е казал, че ме дразнят! И аз си давам мнението, но ми се иска да се разпишат няколко майки, които заради нашето мнение са избрали име. Тогава темите имат смисъл.

Desss, отговорих ли ти?  Peace
Виж целия пост
# 7
И аз ще отговоря - името е важно, да!
Но не е важно 76 146 потребители да мислят за името на детето ти! Според мен то /името/ си идва самичко - или го кръщаваш на някой, който много обичаш или пък отдавна си мечтаеш, че ако имаш някога дете, ще го кръстиш с еди-кое си име.
Общо взето се дразня от такива теми /за имена/, въпреки че съм отговаряла на въпроси от рода на: "Име с ЖМЪ?" или пък "Пенка или Драганка?" Хъм newsm78
Виж целия пост
# 8
Според мен името не е важно.
Но след като те дразнят подобни теми, не ги чети. Някои си чешат пръстите да пускат такива теми, ама явно и ти си от тях Wink
Виж целия пост
# 9
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink



  Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.
Дам , права си може би за някои е полезна темата   Wink  Peace

Dante Peace
Виж целия пост
# 10
За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace

 Peace Не знам ако се колебаех за име какво бих направила, но е факт, че не се колебаех и не ми трябваше чуждо мнение (освен на мъжа ми)...
Виж целия пост
# 11
Не живеем сами на този свят. Не сме животни, за да ни е безразлично какво мислят другите. Даже и животните на стада живеят. Какво лошо има в това да попиташ за мнение?? Можеш да се съобразиш, може и да не се съобразиш. Пък може и някой умен съвет да чуеш.
Не сме си себедостатъчни слава Богу. За това има и такива теми.
Виж целия пост
# 12
На мен ми е по-интересно има ли някой, който да е избрал име за детето си вследствие на допитването си до форума.
Да не се окаже, че всички тези теми и анкети за имена са се оказали безмислени, все пак...
Виж целия пост
# 13
Имам си глава. Мога да мисля. Мнението на хората въобще не ме интересува  Naughty Затова не съм се допитвала и смятам, че всичките тези анкети са глупави. Не бих кръстила детето си според нечии чужди предпочитания  ooooh!
Виж целия пост
# 14
За мен не е важно какво мислят другите, но такива теми изобщо не ме дразнят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия