Кой какво плаща ( петъчна )

  • 2 476
  • 39
Четох еднин матриал на една извесна психоложка в който тя казва "Общоизвестнo e, че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" , с което съм съгласен. Вие как мислите, вярно или невярно е това съдейки по вашия житейски опит.
Виж целия пост
# 1
Абсолютно вярно Simple Smile и аз така бих платила Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 2
...някои жени въобще не плащат...
Виж целия пост
# 3
Вярно,но аз не плащам.
Виж целия пост
# 4
...някои мъже също...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
...някои жени въобще не плащат...

даммм има и такива ... скръндзи!
Виж целия пост
# 6
М, да... май често се получава така.
Или поне такова е очакването...
Виж целия пост
# 7
Отворена ли е темата за всички ?
Ако не, се извинявам за намесата си в разговора  Фиатаджия-Саня   Whistling

Ох, откога не съм флиртувалаааа. Какво не бих дала за един флирт  Whistling Crazy
Виж целия пост
# 8
Еееее, оспамихте хубавата тема.

Да, много хубаво е казано.
Ако човек не е стиснат, важи.
Виж целия пост
# 9
Да, вярно е.
Но, после когато бюджетът стане общ, става невярно.
Виж целия пост
# 10
Насреща съм за флиртче.....много съм добра.... Laughing
Виж целия пост
# 11
лош пример даваш ... трябва да се премине на авансови вноски! Все пак инфлацията расте, трябва по-голяма сигурност....
Виж целия пост
# 12
С флирт и секс плащам за какво ли не, много вървежно платежно средство се оказват.
Виж целия пост
# 13
Само жените плащат със секс.
Мъжете - с пари.
За всичко.
Виж целия пост
# 14
Преди да се ''бракувам'' най-редовно си плащах със секс за флирта....
Ама беше абсолютно целенасочен флирт от моя страна Embarassed...
Хубави времена бяха,ей!
Свободни!
И за флирт и за секс....пък било то и неангажиращ/този вид е най-удобен и приятен според мен/.
А сега....
Сега - деца,един мъж и края на приказната ера с безкрайните флиртове...
Това е!
Съдба! Whistling
Виж целия пост
# 15
И да и не. Но, безплатен обяд няма.Вижте онази тема- за някаква валута беше.
Виж целия пост
# 16
... никой нищо не каза за даренията...  Whistling
Виж целия пост
# 17
Четох еднин матриал на една извесна психоложка в който тя казва "Общоизвестнo e, че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" , с което съм съгласен. Вие как мислите, вярно или невярно е това съдейки по вашия житейски опит.
Понякога, макар че курсът за размяна на валутите "флирт": "секс" често е много неизгоден за дамата. Малко мъже са добри в леглото, а още по-малко - във флирта.
За т'ва: "ш'тъ изплющя" според мен си е направо висш пилотаж във флирта, ако жена го каже на мъж.
Виж целия пост
# 18
не знам,ама всеки си плаща за тарикатлъка Sunglasses
Виж целия пост
# 19
"Общоизвестнo e, че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" , с което съм съгласен. Вие как мислите, вярно или невярно е това съдейки по вашия житейски опит.

Невероятно умозаключение, ще си го сложа в рамка!
Виж целия пост
# 20
Четох еднин матриал на една извесна психоложка в който тя казва "Общоизвестнo e, че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" , с което съм съгласен.

Много елементарно погледнато. Хорта за различни и искат различни неща, за да се ограничи всичко само с флирта и секса. А и разпределението на ролите също е много наивно, да не казвам друга дума. То излиза, че жените мразят секса, а мъжете флирта. По вестниците може да се срещнат какви ли не глупости.
Виж целия пост
# 21
не,не беше за теб.
Виж целия пост
# 22
За съжаление няма безплатен обяд както се казва, всеки плажа с каквото може.
Напоследък обаче, все повече жени не са съгласни да разменят секс само срещу флирт, няма ли парички. Не знам дали, защото жените са станали материалистки или защото мъжете са позабравили да флиртуват. newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 23
Да, вярно е.
Но, после когато бюджетът стане общ, става невярно.
Напълно си права и аз така мисля
Виж целия пост
# 24
Понякога ролите се разменят.
Виж целия пост
# 25
Лабрадоре, това е официализиран бартер  Grinning
Виж целия пост
# 26
Всеки който 'купува' си 'плаща' по един или друг начин!
Виж целия пост
# 27
...някои жени въобще не плащат...


Но, ние сме облагодетелствани  Sunglasses

Първо мъжете трябва да си платят, пък ние ако решим  Whistling

Бях чела, че жената още на втората секунда от запознанството с мъжа знае дали ще "се прежали". Ако и мъжете знаеха, какво ни се върти в главата може би нямаха никога да искат да си "плащат".   Laughing

Виж целия пост
# 28
Като прочетох преди няколко години тези думи на Мадлен Алгафари - "че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" бях силно впечатлена. Но сега като гледам как се разхождат едни девойчета с деколтета до пъпа и поли също до пъпа, се чудя те дали флирт търсят????????
Виж целия пост
# 29
Всеки който 'купува' си 'плаща' по един или друг начин!
И който "продава" също  Peace
Виж целия пост
# 30
Даам, а има мъже дето плащат и с брак и две деца за секса.... познавам едни такъв  Wink
Стига секса да си струва.
Виж целия пост
# 31
Флирт за секс-секс за флирт-глупости.Секс за пари,за коли,за дрехи,за едно малко...Е т'ва е реалността.Секс за секс му е майката.
Виж целия пост
# 32
Всъщност като се замисля, малко хора знаят какво всъщност искат...
Аз лично не плащам, само грабя флирт и бЕгам.
А от Кронки получавам само секс, той отдавна не ми е плащал с флирт. Е, купи ми шише водка онзи ден да поизтъркам малко колене, ама погледи, намеци, изкуствено създадени "случайни ситуации" няма напоследък. Ех, романтиката, изгуби се...
Сега мога да флиртувам само с други мъже, ама да плащам - не мога.
Виж целия пост
# 33
Даам, а има мъже дето плащат и с брак и две деца за секса.... познавам едни такъв  Wink
Стига секса да си струва.

Рано или късно всеки си доплаща за гяволъка ...
Виж целия пост
# 34
Четох еднин матриал на една извесна психоложка в който тя казва "Общоизвестнo e, че мъжете плащат с флирт за секса, а жените със секс за флирта" , с което съм съгласен. Вие как мислите, вярно или невярно е това съдейки по вашия житейски опит.

Тъпня на квадрат. За какво плащане става дума?
Виж целия пост
# 35
да за съжаление
Виж целия пост
# 36

смяташ че е по-добре само секс без флирт?
Виж целия пост
# 37
Цените започват от 40 лв. нагоре. Това е! По-ниските цени вървят с антибиотици.
Амин!
Виж целия пост
# 38
Алгафари? Тя и от чешмата тече. Tired


Сетих се за предишния подпис (източно-философския) на Буболина!  Laughing
Виж целия пост
# 39
Не плащам за нищо!Предпочитам на мен да ми плащат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия