Покажете си пролетно- летните обувки - 4 част

  • 49 395
  • 496
# 75
 newsm78 май вторият модел по ми допада   Peace
Виж целия пост
# 76
Хммм.... Rolling Eyes И аз май съм за втория,но и първия не е лош. Peace
Виж целия пост
# 77
вторите  Peaceаз пък ще поръчам тези
Виж целия пост
# 78
Мацки, чудя се кой модел да си поръчам  newsm78 Дайте мнение:

този или
този

На мен лично повече ми харесват вторите, по- разчупен и готин модел.  Peace
Виж целия пост
# 79
nameika,модела е страхотен.
Жалко,че Asosнямат доставка до България. Close
Виж целия пост
# 80
newsm78 май вторият модел по ми допада   Peace
И на мен повече ми допада.
Виж целия пост
# 81
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.
Виж целия пост
# 82
 Pola , вторите са много хубави.

 Evanescent, от Ботичели си купувам, харесват ми някои неща, тези от естествена кожа са добри за цената си, много съм доволна, но аз избирам по-внимателно, по-хубави са от тези долните определено.

В предните теми имаше питане за Ami Shoes от ebay   http://stores.ebay.com/AMI-SHOE-STORE_Shoe-7-5-Euro-38_W0QQcolZ4 … Z16QQftidZ1QQtZkm , поръчах си, не са лоши /високите са удобни и ми паснаха мн. добре на извивката/, от изкуствена кожа са, но изглеждат добре, пристигнаха за 2 седмици.
Ето тези .
Виж целия пост
# 83
Биляна и двата чифта са страшни! Crazy
Виж целия пост
# 84
Биляна * , страхотни са обувките - ниските много ми харесват  Peace
Виж целия пост
# 85
Благодаря ви  Hug , е не са кой знае какво, но не са лоши. Показах ги снимани от мен, защото не знаех как ще изглеждат в действителност като ги гледах в ибей и който се интересува да види  Simple Smile .
Виж целия пост
# 86
Биляна страхотни са обувките  Peace
Виж целия пост
# 87
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.
Със сигурност не ти препоръчвам Паоло Ботичели , много зле изпълнение и един месец може да не те изкарат / личен опит /  , спокойно може да заложиш на Сара Пен.  Успех  Peace
Виж целия пост
# 88
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.
Със сигурност не ти препоръчвам Паоло Ботичели , много зле изпълнение и един месец може да не те изкарат / личен опит /  , спокойно може да заложиш на Сара Пен.  Успех  Peace

И аз мога да подкрепя бунта срещу Паоло Ботичели. Купих си сандали миналото лято и след 3 носения /все пак не правя обиколки на града пеша/ се разлепиха подметките. Отидох в магазина и вдихнах грандиозен скандал. Накрая ги взеха за поправка, която се оказа с качеството на самите сандали. Нямам думи просто. А един обущар ми каза, че на тази марка обувките ги изкупували по 5-6 лв.
Сори за отклонението  bouquet
Виж целия пост
# 89
Didika направо ужас,не сам копувала на тази марка,колко пари беше дала за тях ? Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия