Инструкции за шиене и ползване на слинг тип MayaWrap

  • 62 794
  • 331
# 45
Добре де, като гледах тези клипчета и ми се стори, че е доста трудно прехвърлянето от едната гърда на другата при кърмене навън, а май колкото е по-голямо бебето, толкова е по-трудно.

Я обяснете вие как я правитя тази врътка...че аз съм решила, ако си ушия да го ползвам основно за кърмене навън, защото в жегите ще ми е доста некомфортно да използвам за маскировка риза или яке, както досега.
Виж целия пост
# 46
С малко повече практика става Grinning Аз лично кърмя само от едната гърда навън (от дясната,защото съм малко смахната и независимо че съм деснячка,ми е по-удобно слингът да ми минава през лявото рамо - така че бебе се пада на дясната гърда).А ако искаш да прехвърлиш бебе на другата гърда,вариантите са два - да се изнижеш от слинга и да го прехвърляш на другото рамо,а после пак да сложиш бебе вътре и т.н. (досадна и дълга процедура,не знам някой да я ползва).Другият е по-лесен - сядаш,отхлабваш слинга,наместваш си бебе на другата гърда,така че главичката да му е под ринговете и се завивате с опашката на слинга като с одеалце,за да не се вижда.Единствения проблем е,че просто трябва да седиш,иначе не е удобно заради разхлабения слинг.
Виж целия пост
# 47
Единствения проблем е,че просто трябва да седиш,иначе не е удобно заради разхлабения слинг.
О, аз нямам и намерение да кърмя ходейки Laughing
Явно доста ще трябва да тренирам докато усвоя тактиките Wink
Виж целия пост
# 48
... Откъде да купя тия пусти гривни? Дали пък няма да намеря в някоя железария метални халки...

Аз си купих от магазинче за шивашки материали, копчета, катарамки и неща от този сорт. Имаше три размера и аз взех най-големия. Хромникелови гривни, изключително здрави.
Виж целия пост
# 49
... Аз лично кърмя само от едната гърда навън (от дясната,защото съм малко смахната и независимо че съм деснячка,ми е по-удобно слингът да ми минава през лявото рамо - така че бебе се пада на дясната гърда).

Мисля, че не си смахната, а това е по принцип по-удобния начин за деснячките. И аз носех бебето предимно на лявата ръка. Така дясната ти е по-свободна и може да извършва по-фини  операции Simple Smile Или пък сме двете с тебе смахнати Simple Smile
Виж целия пост
# 50
Мамо Веси, при теб ще се продават готови слингове. Провери по нета поне. Аз съм си купила такъв от Щатите, 15$ ми излезна, много хубав цвят. Чакам го да пристигне някой ден (сестра ми ще го праща, ама кога ще й дойде настроението за това - не знам).
Виж целия пост
# 51
Успокоих се,щом сме две Laughing
Имах предвид,че по принцип в инструкциите на разните слинг-сайтове за десняци е дадено слингът да се носи на дясното рамо,за да може с дясната ръка да пристягаш опашката.Но на мен още като пробвах неушитото,за да видя как ще стои,ми идваше отвътре да е на лявото рамо и така си го уших.
Силвана,и аз имам май същите метални гривни - леки са и достатъчно големи,но не съм ги пробвала,защото си намерих пластмасови.Единствено може да са малко неудобни,защото са съвсем плоски и по-трудно ще става издърпването на плата през тях за пристягане - но пък ще държат изключително здраво и слингът няма да се разхлабва въобще Grinning А откъде ги купи - това като ориентир за търсещите гривни?Моите бяха от едно магазинче за шивашки материали в началото на Женския пазар,където има много магазини за пердета.
Виж целия пост
# 52
Мамо Веси, при теб ще се продават готови слингове. Провери по нета поне. Аз съм си купила такъв от Щатите, 15$ ми излезна, много хубав цвят. Чакам го да пристигне някой ден (сестра ми ще го праща, ама кога ще й дойде настроението за това - не знам).

Няма, нямааа Sad Тук не им пука, че им се вижда цицката. Дори и не се опитват да са дискретни. #Crazy
Виж целия пост
# 53
Поръчай си от Ибей тогава Simple Smile Чужбината си има предимства Wink
Виж целия пост
# 54
Поръчай си от Ибей тогава Simple Smile Чужбината си има предимства Wink

Абе то има, ама не знам дали ще пристигне преди да тръгна. Като съм спала досега.
Виж целия пост
# 55
Eто го моя слинг, само че цвета е деним. Е колко да вземе - максимум 1-2 седмици за доставка... пиши и питай поне Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Аз обърнах земята докато си намеря домашно тъкано платно, сега си стои изпрано в гардероба, защото не мога да наеря халки. Проблемът е, че платното е дебело, солидно, като за 13-месечното ми сукалче, и не минава през халки с размер на дамска гривна.

Ето оплаках се.
Виж целия пост
# 57
...Силвана,и аз имам май същите метални гривни - леки са и достатъчно големи,но не съм ги пробвала,защото си намерих пластмасови.Единствено може да са малко неудобни,защото са съвсем плоски и по-трудно ще става издърпването на плата през тях за пристягане - но пък ще държат изключително здраво и слингът няма да се разхлабва въобще Grinning А откъде ги купи - това като ориентир за търсещите гривни?...

ей, Хедра аз съм в Севлиево, но не ми се вярва у Софето да ви липсват такива стоки. М/у другото гривните са направени от тел с кръгло сечение, диаметър на тела около 4-5 мм. самите гривни са с вътрешен диаметър 70мм
Виж целия пост
# 58
Хапчице - да ти купя от Ибей един слинг
Вчера гледллах - новите са от 40 до 50 евро от тоя тип, а на старо има за по 15 до 20 евро
Предложението ми важи и за Мама Веси, ама не помня кога летите
Доставките до нас са за 3 дена, а извън страната за 10 дена н ай много
Виж целия пост
# 59
И аз искам, ама на ръка не мога да шия, атук няма кой Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия