Кога започнахте да миете зъбите на децата си?

  • 5 838
  • 89
Здравейте мами, може ли да споделите кога започнахте да миете зъбите на децата си?
Виж целия пост
# 1
Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.
Виж целия пост
# 2
От първия зъб.
Виж целия пост
# 3
С появата на първото зъбче.
Виж целия пост
# 4
С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.
Виж целия пост
# 5

 Peace
Виж целия пост
# 6
Имаше вече 7-8 зъбчета, когато започнах, ако не и повече, защото за кратък период избиха няколко.
Виж целия пост
# 7
Беше след годинката, че май наближаваше 2 когато започнахме всеки ден да мием зъбките както трябва.
Виж целия пост
# 8
От първото зъбче! Peace
Виж целия пост
# 9
Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.
PeaceИ аз тогава.
Виж целия пост
# 10
някъде към година и половина май  Rolling Eyes с 10-14 налични зъба (не помня точно колко)
Виж целия пост
# 11
След втория зъб - основно аз ги миех. Беше на около 2 години и няколко месеца, когато започна да си ги мие сам. Сменям четките на около месец-месец и половина.
Виж целия пост
# 12
От първия зъб! А смисъл виждах... голям дори. Сега дъщеря ми на 5 г. има траен навик да си мие зъбите.
Виж целия пост
# 13
С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.
И ние така. В аптеката се продават четчици за първите зъбчета, като напръстник, поставят се на пръста, много са мекички и много удобни.
Виж целия пост
# 14
да използвам темата (авторката моля да ме извини  Embarassed ) да питам нещо Simple Smile
сутрин кога миете зъбките - преди или след хранене?
питам, защото таня закусва вкъщи, не в градината, аз си мия зъбите преди закуска (от пастите ужасно огладнявам  Embarassed ), баща й след...
та кое е правилното...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия