Някой откри ли плажния сезон вече??

  • 1 661
  • 33
Следващата седмица тук във Варна го дават 29-32 градуса и смятам вторник -сряда да се изпъна на плажа.
Ма се чудя да не ми се смеят хората та реших да питам скъпите съфорумки дали сте открили сезона на плажа?? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
В Бургас е пълно, даже се къпят Grinning
Виж целия пост
# 2
Да -аз,от една седмица се пека по няколко часа на терасата.В началото на юни заминаваме на море и трябва да се подготвя.Отделно имам здравословен проблем и излагането на слънце ми е много полезно.И на мен някой може да ми се смее,но негова си работа.Времето е прекрасно за плаж,а на някой ако му е студено и още си ходи с якето ,проблема си е негов Simple Smile
Виж целия пост
# 3
В Бургас го откриха още по Великден  Sunglasses sun Даже още тогава имаше смелчаци, които се къпеха в морето.
Виж целия пост
# 4
не още, но как ми се искаааа
Виж целия пост
# 5
Аз смятам тези дни да отида Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
И аз не съм го открила още,това ще стане на 20 юни.
Но невиждам причина ,някои да ти се смее
Виж целия пост
# 7
В Бургас от събота ги гледам всяка сутрин как отиват към плажа. Имам предвид доста хора, иначе сигурно има и от по-рано тръгнали. На мен ми е рано още. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Само дразните софиянци... Mr. Green
Завиждам ви.
Виж целия пост
# 9
Аз,но не в България.Преди две седмици се къпах в Атлантическия океан на Испанското кройбрежие,точно срещу Африка.И откъм Африка също се топнах. newsm08
Виж целия пост
# 10
Аз още не, но във Варна има доста смелчаци вече, че даже и в морето се къпят. След 2 седмици и аз може да го открия вече  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Да, открих го, но в Гърция  Peace
Виж целия пост
# 12
Открих го,но още на плаж тук не съм била.Обаче тази седмица ще го направя,защото няма нещо,което да обичам повече от плажа.
Виж целия пост
# 13
Откихме го в работата. 4 сушилни по 13 киловата добре ни се отразяват на фигурите.
Виж целия пост
# 14
Оффф,ако имаше кой да гледа детето,досега тен щях да съм направила.
Но за сметка на това,хубавичко съм изгоряла на потник,от ходене по детските кътове.
Ама ако другата седмица е все така топло,официално ще открия сезона
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия