Възглавничка за пътуване - каква?

  • 6 208
  • 8
Слагате ли на детето възглавничка за пътуване, която да му поддържа вратлето? Моята дъщеря (на 2 год.) напоследък заспива в столчето си и главата й клюмва напред и се поклаща при маневрите на колата, много неудобно ми се струва като я гледам.
Затова мисля да й купя, помогнете ми обаче каква да бъде и от къде да я купя? Ако някой е ползвал, моля да сподели  Praynig В нета намерих няколко вида, но не пише за колко годишни деца са  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами не съм убедена колко вършат работа. И моят син е на 2,6г., купихме една (от тези с животинките от двата края), после друг вид-еми и с двете клюмва главичката. Ако някой е открил "работеща" и нея ще купя Peace
Виж целия пост
# 2
Имаме надуваема, ама не се"хваща" в столчето, не знам дали ме разбирате...между страниците около главата-не влиза. За мене е идеална обаче!  Wink Лошото е че аз съм шофьора.
Мисля че за малчовците от тези с детските размери ( от плат и с пълнеж) е най-добре, дори да клюма малко главата, все е по-добре от нищо. Гледала съм в един магазин за спално бельо срещо Медицинска Академия, ама предполагам ги има във всички подобни магазини. Не съм взела още, но със сигурност ще купя съвсем скоро преди отпуските.
Виж целия пост
# 3
А не запарват ли на врата тези възглавнички? Отдавна ги гледам, но като си представя, че в някоя горещина ще му омотая около врата този "шал" и се отказвам.
Виж целия пост
# 4
Запарват, освен, че не вършат работа hahaha И при нас едната е надуваема-аз съм ползвала такава и вършеше работа, но за детето-не.
Виж целия пост
# 5
Момичета, в последния момент купихме една от ОМВ бензиностанция. Имаше крави и жирафчета, много сладки. Плюшени, вътре с пълнеж. Отзад на врата няма пълнеж, само отстрани и според мен на малката й беше много удобно.
Виж целия пост
# 6
Аз съм виждала, но са отвсякъде с пълнеж. Очертава ни се път и е добра идея. Защо не сте доволни? Да не би отзад да се опира в облегалката и да натиска главата напред?
Ние сме само със седалка в колата, няма облегалка зад гърба...
Виж целия пост
# 7
Аз съм виждала, но са отвсякъде с пълнеж. Очертава ни се път и е добра идея. Защо не сте доволни? Да не би отзад да се опира в облегалката и да натиска главата напред?
Ние сме само със седалка в колата, няма облегалка зад гърба...
Аз съм от доволните, но все пак ще добавя, че наистина се изпотява малко вратлето, ама моята Руми се поти и на гърба, а там няма възглавница, така че не вярвам да е от нея. Ако ми легне пък в скута става вир вода, така че за мен това е решението. Peace
Виж целия пост
# 8
Днес вече я купих. Когато я приложа ще докладвам. Моето дете също много се поти, така, че така или иначе го имам в предвид. Изглежда ми удобна, ще си купя и аз, въпреки, че вече не мога да спя по време на път...  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия