Ситни пъпчици по ръцете

  • 16 751
  • 18
От известно време насам ми се появиха ситни пъпчици по ръцете, над лакътя и то по конкретно след като родих. Много са грозни и направо ме е срам да се съблека по къс ръкав. Имали ли сте такъв проблем и как се справихте с него? Моля помогнете.
Виж целия пост
# 1
Проблема вероятно ти е на хормонална основа, но това е нормално.
Ще се оправиш, споко. Малко ти е бебето още Peace
Виж целия пост
# 2
същите пъпчици имат дъщеря ми и мъжа ми - докторката каза, че е алергия...лятото се засилват от слънцето... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
А сърбят ли те?
Аз имах такива, но ме сърбяха - ситни червеникави пъпчици над лакътя и на глезените - оказа се слънчева алергия   Peace
Виж целия пост
# 4
А сърбят ли те?
Аз имах такива, но ме сърбяха - ситни червеникави пъпчици над лакътя и на глезените - оказа се слънчева алергия   Peace

и аз имам такива ,точно слънчева алергия
Моите са на предмишницата,най-вече тази част ми е изложена на слънце обикаляйки с количката на бебо.Имам ги от два-три дена вече. Sad
Виж целия пост
# 5
Не не е слънчева алергия. Аз по принцип получавам алергия и то предимно по деколтето. А тези пъпчици са по скоро като релеф по кожата и не сърбят. Даже от слънцето леко се поскриха.
Виж целия пост
# 6
същите пъпчици имат дъщеря ми и мъжа ми - докторката каза, че е алергия...лятото се засилват от слънцето... Rolling Eyes
Ти пък как позна, че са същите? newsm78
Предполагам, че са пъпки като пъпки,
ама искай поне фото, де Wink Whistling
Виж целия пост
# 7
Имах такъв проблем след раждането и преди няколко години,когато качих малко килца.И двата пъти гадинките изчезнаха след като отслабнах.И слънцето също много помага!
Виж целия пост
# 8
Мажеш ли ги с някакъв..... медицински продукт?
Виж целия пост
# 9
Ти пък как позна, че са същите? newsm78
[/quote]
 hahaha hahaha hahaha Ясновидка съм Mr. Green
Имах предвид първия й пост - ситни , над лакътя...в такъв смисъл същите...
Виж целия пост
# 10
Може наистина да е слънчева алергия.
Аз получих такава след като родих, преди това нямах проблем със слънцето.
Пъпките може да са различни от тези, които ти излизат по деколтето, но пак да е алергия.
Виж целия пост
# 11
и дъщеря ми има такива ситни по ръцете че и по краката , но май не са от алергия,  а по скоро са мастни защото кара пубертет и стоят като запушени пори, някой ако може да каже с какво да ги мажем ще бъда много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз имам такива откакто се помня. Просто кожата стои грапава, не са пъпки точно. Никога и с нищо не съм могла да ги премахна.
Виж целия пост
# 13
Една приятелка има, незнам дали са същите. При нея от плажа се поскриват.
Виж целия пост
# 14
Ако са острички и без цвят, не сърбят , значи са на хормонална основа.

Щом се влияят добре от слънцето, тогава ги излагайте повече Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия