Хайде пак за сандалките на Adidas

  • 2 301
  • 24
Търся розовите сандалки -26 номер....ако някой знае в кой от магазините мога да ги намеря, моля да ми пише....
Благодаря предварително!
Това имам в предвид
Виж целия пост
# 1
Аз купих на сина ми преди десетина дни . От един голям спортен магазин на ул. Пиротска - имаше и розови  Peace
В розово имаше също така и модели на Найк и Пума - също много хубави , но Адидаса са проверени , а и подметката им май ми се видя по - удобна .
Цената е 44 лв.
Магазинът се намира в търговската част на улицата , като тръгнеш от халите надолу , от дясната страна посока бул. Ботев , по -  близо до синята зона и пресичането със ул.Ст.Стамболов .
Доста голям е , няма начин да не го видиш  Hug
Виж целия пост
# 2
Pipinka, благодаря  bouquet!
Ще изчакам, ако някой може да ми даде тел. на описания от теб магазин...както и още мнения по темата...
Виж целия пост
# 3
 Аз пък искам сини за момче, 25 номер, ако някой се навие да ми купи пращам веднага пари и за почерпка. WinkТук в Бс свършили за два часа, баси, трябвало да спя пред магазина едва ли не. Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Ами в редута го има точно рози номер от розовките http://www.laredoute.fr/vente-akwah-adidas-bebe.aspx?productid=3 … e&pagesize=16 То и доставката като сложиш няма да ти излезнат колкото в БГ  newsm78
Друг е въпроса ,че трябва да ги чакаш две седмици за доставката Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
 Не знам дали си забелязала, но в ЛаРедута са изчерпани, и то отдавна. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не знам дали си забелязала, но в ЛаРедута са изчерпани, и то отдавна. Simple Smile
На мен 26 номер от розовия цвят ми дава да ги поръчам Peace по добре побързаи докато все още ги има Изчерпани са синичките PeaceОх сега видях ,че ти искаш за момченце.Те наистина са изчерпани от доста време.Но розовки все още има от по големите номера.
Виж целия пост
# 7
В Скай Сити има в магазина им-и розови и сини.
Виж целия пост
# 8
В Скай Сити има в магазина им-и розови и сини.
А там каква им е цената?
Виж целия пост
# 9
в адидас в цум има  Peace!
ако някой иска 20 номер розови да свирка.малката ги е обувала миналата година няколко пъти.тогава още не ходихме и са си нови.
миналата година бяха 39лв.,а сега м.ф са ги пуснали за 44лв  #2gunfire...
ще ги дам за 20лв
Виж целия пост
# 10
Аз пък искам сини за момче, 25 номер
Петък или събота ще проверя в този магазин от който аз ги взех , за розовите на Valia77 , така че ще попитам и за сини .
Аз когато купих на сина ми ми казаха , че имат доста бройки  Wink
Виж целия пост
# 11
Pipinka, много ти благодаря!  bouquet
 Днес една мама обеща да ми купи, ако не успее мога ли да разчитам на теб?
Виж целия пост
# 12
Ji, в нашия Адидас има сини....утре ще отида и  мога да ти купя....пиши ми на лични тел. си, за да ти се обадя като отида в магазина....
Виж целия пост
# 13
Pipinka, много ти благодаря!  bouquet
 Днес една мама обеща да ми купи, ако не успее мога ли да разчитам на теб?
Да !
Виж целия пост
# 14
Преди десетина дни ги поръчах от редута, пристигнаха и вече ги носим. Купих ги за 13.5 евро  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия